Pozícía: obrankyna
Aktuálna kategória: U17 a U19
Počet zápasov v aktuálnej kategórii: 2 (WU19)
Počet gólov v kategórii:
Slovensko WU19 zdolalo Poľsko WU19 (2:1). Táto priateľská konfrontácia sa odohrala 31. mája 2024 na štadióne NTC Poprad. Družstvo vedené trénerkou Katarzynou Barlewicz získalo výhodu cez kapitánku Wiktoriu Kuprowskú, keď zakončila z diaľky (min 56). Slovenský tím otočil skóre: 1:1 (min 57), práca Matildy Slukovej. 2-1 (min 90+1), dosiahla Tamara Kramlíková, po trestnom kope Sáry Strakovej a odrazenej lopte brankárka Natalia Pydych. Simona odohrala 65 minút.
Futbalová reprezentácia do 19 rokov zdolal Česko 3:1. V 12. minúte presadila Češky Karolína Krupníková. Už v 23. minúte vyrovnala Michaela Martišková a remízový stav vydržal až do prestávky.
Po polčase urobil zmenu Jozef Jelšic, keď strelkyňu gólu Martiškovú nahradila Tamara Kramlíková. Práve futbalistka Spartaka Myjava dvomi gólmi (min 53 a 78) rozhodla o víťazstve slovenského družstva 3:1. Na štadióne NTC Poprad sa táto priateľská prípravná konfrontácia odohrala 29.5.2024. Simona odohrala 90 minút. Debutovala ako WU19.

Slovensko WU17 a Česká republika WU17 remizovali (1:1). Táto konfrontácia sa odohrala na štadióne August Wenzel v nemeckom meste Barsinghausen 24. marca 2024. Zodpovedala tretiemu a poslednému dňu skupiny A1 (2. kolo ME). Slovensko končí na poslednom mieste s jedným bodom, zatiaľ čo české hráčky uzatvárajú tri remízy v rade. Slovenské futbalistky posunula Tamara Kramlíková (min 34), po rohovom kope Katky Bučkovej a asistencii Ley Bekečovej. S výberom, ktorý pripravil Daniel Smejkal, vyrovnala skóre Adéla Trachtová (min 74), po asistencii Zuzany Vavrlovej. Drevené práce dokončili Nikola Šotová (min 12) a Adéla Trachtová (min 30). Simona odohrala celých 90 minút.

Slovensko WU17 prehralo s Nemeckom WU17 (2:0). Táto konfrontácia sa odohrala na Wilhelm-Langrehr Stadion v nemeckom meste Garbsen 21. marca 2024. Zodpovedala druhému dňu skupiny A1 (2. kolo ME). S výberom, ktorý pripravila Sabine Loderer, Emma Memmingerová otvorila skóre (min 5) z diaľky. Tala Mia Winter po asistencii Tessy Zimmermannovej hlavičkou (min 23) predĺžila výsledok. Emma (min 15), Tessa (min 16) a Paula Rintzner (min 40) dokončili s drevom. Simona zostala na lavičke.

Slovensko WU17 prehralo s Francúzskom WU17 (0:6). Táto konfrontácia sa odohrala na Eilenriedestadion (96 Akademie), v meste Hannover (Nemecko), 18. marca 2024. Zodpovedala prvému dňu skupiny A1 (2. kolo ME). S výberom, ktorý pripravila Cécile Locatelli, dosiahla Léa Sylejmani double (min 22 z penalty a min 54). Maximálny trest spáchala Ema Marhevková na Djenna-Léna Tene. Výhru skompletizovali Justine Rouquet (min 49), Lina Gay (min 61), Messina Fouda Ahmadou (min 65) a Tene (min 77). Konkrétne Tene dokončila s drevom dvakrát (min 57 a 90). Asistencie poskytli Ambre Ouazar, Léa a Justine. Simona odohrala 90 minút.

Reprezentácia WU17 zdolala v druhom prípravnom zápase domáce Turecko (0:1). Rozhodujúci gól strelila pár minút pred koncom duelu Lucia Rumančíková. Táto konfrontácia sa odohrala 11. februára v Emirhan Sport Center (Manavgat). Simona odohrala 90 minút.
Futbalová reprezentácia WU17 otvorila rok 2024 prípravným dvojzápasom v Turecku. V prvom dueli podľahli dievčatá domácemu výberu (3:2). Oba góly strelila Victoria Havalec (0:1 min 30 a 2:2 min 58). Táto konfrontácia sa odohrala 8. februára v Emirhan Sport Center (Manavgat). Simona odohrala 90 minút.
Tréner reprezentácie WU17 Jozef Jelšic nominoval ju na dva prípravné zápasy v Turecku: 8. a 11. februára 2024 proti Turecku WU17 (Emirhan Sport centre Side).
Tréner reprezentácie WU19 Jozef Jelšic nominoval ju na fyzicko-kondičné testovanie v Nemciach 18. a 19. decembra 2023.

Slovensko WU19 zdolalo Kazachstan WU19 (6:0). Táto konfrontácia sa odohrala 2. decembra 2023 v priestoroch Rumunskej federácie v meste Buftea. Zodpovedalo to druhému dňu 1. kola/skupina B6 (Euro WU19). Barbora Vargová otvorila skóre premenením pokutového kopu na Anetu Surovú (min 3). Darina Hrúziková dosiahla hetrik: 3:0 (min 20), 4:0 (min 21) a 5:0 (min 54). Víťazstvo zavŕšili Sára Straková (2:0, min 17, zo štandardky) a Klára Cabúková (6:0, min 77). Asistencie si pripísali Michaela Martišková, Aneta Surová a Michaela Ferencová. Simona zostala na lavičke.

Rumunsko WU19 a Slovensko WU19 remizovali (3:3). Táto konfrontácia sa odohrala 29. novembra 2023 v priestoroch Rumunskej federácie v meste Buftea. Zodpovedalo to prvému dňu 1. kola/skupiny B6. Darina Hrúziková strelila dva góly (0:1 min 3 a 1:3 min 60). Ďalší slovenský gól strelila Aneta Surová (1:2 min. 31). Simona zostala na lavičke.

Tréner reprezentácie WU17 Jozef Jelšic nominoval ju na dva prípravné zápasy s Gréckom (13. a 15. septembra 2023).
V sezóne 2023-2024 súťaží s klubom Slovan Bratislava.

Slovenská reprezentácia do 17 rokov prehral na turnaji druhej fázy kvalifikácie ME (23.03.2023). V slovinskom meste Brežice (Nogometni stadion) podľahla v dueli 4. skupiny A-divízie Rakúsku 0:4, na tretí a posledný deň. Simona odohrala 90 minút. 0-1 (min 7) Almedina Sisic. 0-2 (min 35) Selina Albrecht. 0-3 (min 49) Valentina Illinger, pri voľnom kope. 0-4 (min 78) Illinger. Asistovali Albrecht a Sisic (dos) v tíme vedenom trénerom Patrickom Haidbauerom.
Slovenská reprezentácia do 17 rokov prehral na turnaji druhej fázy kvalifikácie ME (20.03.2023). Na štadióne Matije Gubca v slovinskom meste Krško, podľahla v dueli 4. skupiny A-divízie Slovinsku 0:1. Simona odohrala 90 minút. Gól inkasoval v závere: 0:1 (min 90+4) Jerca Plevel, v tíme vedenom trénerkou Tinou Kelenbergerovou.
Slovenská reprezentácia do 17 rokov vstúpila prehrou do turnaja druhej fázy kvalifikácie ME (17.03.2023). V slovinskom meste Brežice (Nogometni stadion) podľahla v dueli 4. skupiny A-divízie Švajčiarsku 0:3. Simona odohrala 74 minút. Dva góly inkasovali v závere: 0:1 (min 36) Emanuela Pfister po rohovom kope. 0:2 (min 79) Janina Egli. 0:3 (min 84) Emanuela Pfister. Asistovali Anida Mujela a Chiara Wallin v tíme vedenom trénerkou Veronicou Maglia. Egli zakončila z brvna (min 31).
V nominácii Slovenskej reprezentácie do 17 rokov proti Švajčiarsku, Slovinsku a Rakúsku na turnaj 2. kola kvalifikácie ME v Slovinsku (marec 2023).

Prípravný turnaj v Portugalsku pre reprezentáciu WU17 bol na poslednú akciu pred marcovou kvalifikáciou a s tromi prehrami nastúpili proti Fínsku (0:4), Islandu (0:2) a Portugalsku (0:2). Zápasy sa hrali v tréningovom centre Luso (Luso, Viseu). Simona sa zúčastnila 90 minút proti fínskym futbalistkám (2.2.2023). Simona sa zúčastnila 72 minút proti islandským futbalistkám vedeným Magnúsom Örn Helgasonom (5.2.2023). Simona odohrala 90 minút proti portugalským hráčkam, ktoré trénovala Marisa Gomes (8.2.2023).
Medzi nominované na prípravný turnaj v Portugalsku (slovenske reprezentantky WU17) v januári/februári 2023.
Na fyzicko-kondičné testovanie v Nemciach U19 (28. - 29. 11. 2022).

Slovensko do 17 rokov štartovalo na ME žien (Liga B / 4. skupina) v Lotyšsku. 26. októbra 2022 na štadióne BSS Salaspils v lotyšskom meste Salaspils porazil tím Azerbajdžanu (0:5). Góly strelili Bučková, Pajumková, Gondová, Straková a Kramlíková. Nargiz Gurbanova (1994) debutovala ako azerbajdžanská trénerka. Simona sa zúčastnila 90 minút.
V druhý a posledný deň na rovnakej scéne v Lotyšsku porazilo Slovensko do 17 rokov 29. októbra hostiteľský tím pod vedením Liene Vācieteovej (0:6). Góly strelili Sluková, hetrik (0-2, min 20; 0-5, min 40; a 0-6, min 82); Martišková, dva (0-3, min 24; a 0-4, min 28); a Horváthová (0-1, min 10, pri voľnom kope). Simona odohrala celých 90 minút. V zostávajúcom skupinovom zápase Lotyšsko 23. októbra zdolalo Azerbajdžan (4:0). Slovensko skončilo na prvom mieste.
Odštartuje novú reprezentačnú sezónu. Tréner reprezentácie WU17 Jozef Jelšic nominoval do prípravnej etapy v auguste 2022 v Šamoríne.