Počet zápasov v aktuálnej kategórii: 5 (WU19)
Počet gólov v kategórii: --
Nominovaná ako náhradná futbalistka v okne FIFA v júli 2024.
Bola povolaná medzi náhradníčky na zápasy Slovenska medzi májom a júnom 2024.

Slovensko WU19 zdolalo Bielorusko WU19 (2:1), a so 4 bodmi obsadila 3. miesto v tabuľke. Znamená to, že aj na jeseň bude slovenský tím účinkovať v elitnej Lige A. Táto konfrontácia sa odohrala 9. apríla 2024 v priestoroch Srbskej federácie v meste Stará Pazova (Vojvodina). Zodpovedalo to tretiemu a poslednému dňu 2. kola/skupiny A5 (Euro WU19). Skóre otvorila Darina Hrúziková (min 1), keď nedorozumenie v bieloruskej obrane využila. Za tím pod vedením Uladzimira Shyndzikaua vyrovnala Alina Kharashchak (min 15), podávajúca Renata Kalinouskaya. Konečný výsledok stanovila Sára Straková (min 90). Natália odohrala celých 90 minút.

Slovensko WU19 prehralo s Belgickom WU19 (0:2). Táto konfrontácia sa odohrala 6. apríla 2024 v priestoroch Srbskej federácie v meste Stará Pazova (Vojvodina). Zodpovedalo to druhému dňu 2. kola/skupina A5 (Euro WU19). Skóre otvorila Aurélie Reyndersová (min 6), ktorej asistovala Saar Janssen. Pre tím vedený Xavierom Donnayom sa o konečný výsledok postarala Caitlin Lievensová (min 63) z priameho kopu. Thirsa de Meester dokončila s drevom (min 51). Natália odohrala 90 minút.

Srbsko WU19 a Slovensko WU19 remizovali (2:2). Táto konfrontácia sa odohrala 3. apríla 2024 v zariadeniach Srbskej federácie v meste Stará Pazova (Vojvodina). Zodpovedalo to prvému dňu 2. kola/skupiny A5 (Euro WU19). Skóre otvorila Darina Hrúziková (0:1 min 21), po asistencii Sáry Strakovej. Nina Matejić vyrovnala (min 46). Za Slovenky opäť skórovala Darina Hrúziková (min 54), v podaní Michaely Martiškovej. Za tím vedený Lidijou Stojkanovićovou strelila konečný výsledok Nadja Uvalin po asistencii Miny Čingelićovej. Natália odohrala celých 90 minút.
Tréner reprezentácie WU19 Jozef Jelšic nominoval ju na turnaj 2. kola kvalifikácie ME – Liga A v Srbsku (apríla 2024).

Reprezentácia WU19 vyhrala prvý z dvojice prípravných zápasov v Turecku (24.02.2024, Emirhan Sport Center, Manavgat). Zverenky trénera Jozefa Jelšica zdolali domáce rovesníčky 0:1 po góle Michaely Martiškovej (58. minúta). Natália odohrala celých 90 minút.
Tréner reprezentácie WU19 Jozef Jelšic nominoval ju na dva prípravné zápasy v Turecku: 24. a 27. februára 2024 (Turecko WU19 / Emirhan Sport centre Side).

Koncom novembra 2023 ju nominoval Jozef Jelšic na náhradnú súpisku WU19.
V sezóne 2023-2024 súťaží so Spartakom Myjava na národných turnajoch a tiež v ženskej Lige majstrov Európy.
Na kontrolný zraz v Senci (WU19), v nedeľu 12. februára 2023.

V sezóne 2022-2023 súťaží s klubom Spartak Myjava.
Myjavčanky nepostúpili: víťazstvo v semifinále a prehra vo finále. 18.8.2022, futbalistky Spartaka Myjava zvíťazili v zápase 1. predkola Ligy majstrov na pôde Breznice Pljevlja (Pod Malim brdom, Budva) 2:3. Čiernohorský tím viedol po 20 minútach už 2:0, no hráčky Myjavy o chvíľu znížili, keď sa gólovo presadila Laura Retkesová (min 26). Slovenky chytili druhý dych po úspešnej penalte Bogorovej v druhom dejstve (min 78) a obrat zavŕšila v 85. minúte Retkesová. 21.8.2022, v finále 10. skupiny podľahli albánskemu družstvu Vllaznia Shkodër 0:1. Jediný gól strelila Jehona Shala (min 44). Natália odohrala prvý deň 90 minút a v druhom zápase aj 90 minút.

Slovenská reprezentácia do 19 rokov sa v lete 2022 zúčastnila dvoch prípravných zápasov proti Česku. 3. augusta mali na štadióne FK Dolní Němčí nerozhodne o jednom góle. Kapitánka Karen Maková presadila Slovensko (min 34) po asistencii Karolíny Bayerovej. Nikola Pražienková remizovala (min 79). V ostatnej konfrontácii na 5. deň vyhrali Česi v slovenskom meste Nemšová (0:1). Jediný gól tímu pod vedením Jana Navrátila strelila Klára Bláhová (min 88). V úvodnom zápase zostala Natália na lavičke a v druhom zápase odohrala celých 90 minút.
Odštartuje novú reprezentačnú sezónu. Tréner reprezentácie WU19 Jozef Jelšic nominoval na dva prípravné zápasy s Českom.