Počet zápasov v aktuálnej kategórii: --
Počet gólov v kategórii: --
Bola povolaná do prvého okna FIFA v roku 2024. Slovenské reprezentanky čaká o zotrvanie v B-divízii Ligy národov UEFA v posledný februárový týždeň v dvojzápase s Lotyšskom.

Tréner Peter Kopúň nominoval ju na posledný dvojzápas roka 2023.

Slovensko zdolalo Rumunsko (1:0). Táto konfrontácia zodpovedala štvrtému dňu UEFA Women's Nations League (League B/Group B2), hranej 31. októbra 2023 na štadióne NTC (Senec). Jediný gól strelila Majky Mikolajová (min 64), po osobnej hre a zakončením z diaľky. Slovensko je na druhom mieste v skupine so siedmimi bodmi a zostávajú dva zápasy. Martina zostala na striedačke.
Slovensko remizovalo na návšteve Rumunska (0:0). Táto konfrontácia zodpovedala tretiemu dňu UEFA Women's Nations League (League B/Group B2), ktorý sa hral 27. októbra 2023 na Stadionul Arcul de Triumf (Bukurešť). Martina zostala na striedačke.

Tréner Peter Kopúň ju nominoval na dva zápasy v septembri 2023 zodpovedajúce Lige národov UEFA (divízia B) proti Fínsku a Chorvátsku.
V sezóne 2023-2024 súťaží s klubom Slovan Bratislava.

Martina zostala na lavičke na Mestskom štadióne v Opave 14. júla 2023. Česká republika v prípravnom zápase zdolala Slovensko (3:0). Tri góly padli v poslednej štvrťhodine. Skóre otvorila vlastným gólom Diana Bartovičová, po centri Anny Dlaskovej (min 77). Rozšírila Aneta Pochmanová (min 84), za asistencie Andrey Staškovej. Práve nová futbalistka AC Miláno strelila tretí gól (min 88), po prihrávke Kamily Dubcovej. Za družstvo pod vedením Karla Rada zakončovala od brvna Gabriela Šlajsová (min 40). V posledných minútach debutovala za Slovensko Katarína Vredíková.
Tréner reprezentácie žien Peter Kopúň nominoval na prípravný zápas proti Česku (14. júla v Opave), poslednou previerkou pred štartom novej súťaže Ligy národov, Martina Geletová.

Martina zostala na lavičke. Slovenské futbalové reprezentantky prehrali v pondelkovom (10.4.2023) prípravnom medzištátnom zápase v Senci s Fínskom 0:2. Hostky sa ujali vedenia v 34. minúte po vlastnom góle Diany Lemešovej, v 64. minúte poistila ich triumf striedajúca Jutta Rantalaová. Fínsko má v roku 2023 na konte päť víťazstiev v rade. Polhodinu zápasu musela pre zranenie vystriedať kapitánka Olga Ahtinen, ktorú nahradila debutantka Oona Siren. Elli Pikkujämsä a Adelina Engman sa zúčastnili hry 0:1. Emma Koivisto si pripísala asistenciu na 0:2 po akcii Lindy Sällströmovej.
Martina zostala na lavičke v NTC Senec (7.4.2023). Slovenské reprezentantky podľahli v prvom z dvojice prípravných medzištátnych zápasov s Fínskom 0:1. V prvom polčase bola lopta do brvna severskej brány. Dala gól v druhom polčase (69. minúte) fínska hráčka Katariina Kosolaová (2001, KIF Örebro). Gólový debut pre Katariinu. Domáce nevyužili príležitosť vyrovnať v 87. minúte, keď Jana Vojteková nepremenila pokutový kop. Penaltu spáchala Natalia Kuikka na Stele Semanovej.
Bola povolaná na dva prípravné zápasy proti Fínsku v apríli 2023 na štadióne NTC Senec.
Na etapu vo februári 2023 bola povolaná medzi náhradníkov futbalistky v reprezentácie (ženy A).
Reprezentácia (ženy A): nomináciu na medzinárodný turnaj Pinatar Cup (február 2022).