Pozícía: Útočníčka
Aktuálna kategória: U19
Počet zápasov v aktuálnej kategórii: 1 (U17)
Počet gólov v kategórii: 0
Španielsko WU19 vstupuje do záverečnej fázy majstrovstiev Európy ako šampióni v skupine s plným počtom víťazstiev (tri) a bez inkasovaného gólu. Tím vedený Soniou Bermúdezovou zdolal Dánsko WU19 (2:0). Táto konfrontácia sa odohrala 9. apríla 2024 na štadióne ŠRC Bakovci, v meste Bakovci (Murska Sobota, Slovinsko). Zodpovedalo to tretiemu a poslednému dňu 2. kola/skupiny A1. Skóre otvorila Jone Amezaga premenením penalty (min 5). Maximálny trest spáchala Frida Nautrup (Thy ThistedQ) na samotnej Jone. Frida za ten incident dostala červený kartón. Konečný stav 2:0 dosiahla Olaya Enrique (min 34) po rohovom kope, ktorý zahrala Daniela Arquesová. Proti tímu vedenému Anjou Heiner-Møllerovou trafili brvno kapitánka Olaya (min 34) a Lucía Corrales (min 39). Olga odohrala 8 minút.

Španielsko WU19 zdolalo Grécko WU19 (7:0). Táto konfrontácia sa odohrala 6. apríla 2024 na štadióne ŠRC Bakovci, v meste Bakovci (Murska Sobota, Slovinsko). Zodpovedalo to druhému dňu 2. kola/skupina A1 (Euro WU19). Marina Artero strelila dva góly: 1:0 (min 2), po rohovom kope Daniely Arques; 6:0 (min 48), po zákroku Daniely a odraze. Cris Librán dala ďalšie dva góly: 2:0 (min 15), keď zakončila hlavičkou, po akcii Olaya a odrazenej lopte; 7:0 (min 71), po chybe brankárka. Víťazstvo zavŕšili: Adriana Ranera (3:0, min 30), s asistenciou Laie Martret. Lucía Corrales (4:0, min 40), po rohu, ktorý zahrala Daniela. A Olaya Enrique (5-0, min 45), po ďalšom rohovom kope Daniela a obrannom doskoku. Olga odohrala 20 minút.

Španielsko WU19 zdolalo Slovinsko WU19 (0:5). Táto konfrontácia sa odohrala 3. apríla 2024 v priestoroch Football Park Radenci v meste Radenci (Mura, Slovinsko). Zodpovedalo to prvému dňu 2. kola/skupina A1 (Euro WU19). Jone Amezaga dosiahla hetrik: 0:2 min 18; 0:3 min 41 s asistenciou Sara Ortega; a 0:5 min 77. Lucía Corralesová zvýšila na 0:1 z priameho kopu (min 9). Stav 0:4 strelila Ainhoa ​​​​Alguacil pri podaní Laie Martret (min 48). Olga odohrala 30 minút.

Španielsko WU19 prehralo so Švajčiarskom WU19 (1:2) 4. decembra 2023. Zodpovedalo to prípravnej konfrontácii, ktorá sa konala v priestoroch Pinatar Arena (Murcia). Jediný gól tímu, ktorý pripravila Sonia Bermúdez, strelila Sandra Villafaňe (min 58). Góly tímu vedeného Veronicou Magliaovou strelila Noemi Ivelj (Grasshopper Zurich) v 52. a 90. minúte. Olga odohrala 36 minút.
Španielsko WU19 porazilo Dánsko WU19 (1:0) 28. novembra 2023. Zodpovedalo to prípravnej konfrontácii v priestoroch Pinatar Arena (Murcia). Jediný gól strelila v 48. minúte Daniela Agoteová (Athletic Club Bilbao) proti tímu vedenému trénerkou Anjou Heiner-Møllerovou. Olga odohrala 32 minút.

22. júla 2023 bolo oznámené, že Valencia CF a Olga San Nicolás predlžujú vzťah do roku 2026. Podobne sa Valencia a Deportivo Alavés dohodli na zapožičaní futbalistky z Valencie na sezónu 2023/2024.

Olga bola povolaná zúčastniť sa s tímom U19 v dvoch prípravných zápasoch proti Českej republike (9. a 11. novembra 2022) v Pinatar Arena (Murcia).
Na medzinárodnej úrovni debutovala v priateľskej konfrontácii proti Nemecku v kategórii U17, 13.1.2022 vo futbalovom centre Marbella. Španielsko vyhralo 2:1 (v polčase 0:1). Oľga odohrala 22 minút proti tímu trénerky Friederike Krompovej.
Olga San Nicolás Rolando sa narodila vo Valencii 23. marca 2005.
Od ôsmich rokov patrí do základných kategórií Valencia CF.

Posledná aktualizácia: 09 APR 2024

Valencijčanka Olga San Nicolás (16 rokov) debutuje so Španielskom víťazstvom proti Nemecku

14 JAN 2022 | ČLÁNOK
Na medzinárodnej úrovni debutovala v priateľskej konfrontácii proti Nemecku v kategórii U17, 13.1.2022 vo futbalovom centre Marbella. Španielsko vyhralo 2:1 (v polčase 0:1). Oľga odohrala 22 minút proti tímu trénerky Friederike Krompovej. Olga San Nicolás Rolando sa narodila vo Valencii 23. marca 2005. Od ôsmich rokov patrí do základných kategórií Valencia CF.