Pozícía: obrankyna
Aktuálna kategória: U19
Počet zápasov v aktuálnej kategórii: 2 (WU19)
Počet gólov v kategórii:
Slovensko WU19 zdolalo Poľsko WU19 (2:1). Táto priateľská konfrontácia sa odohrala 31. mája 2024 na štadióne NTC Poprad. Družstvo vedené trénerkou Katarzynou Barlewicz získalo výhodu cez kapitánku Wiktoriu Kuprowskú, keď zakončila z diaľky (min 56). Slovenský tím otočil skóre: 1:1 (min 57), práca Matildy Slukovej. 2-1 (min 90+1), dosiahla Tamara Kramlíková, po trestnom kope Sáry Strakovej a odrazenej lopte brankárka Natalia Pydych. Barbara odohrala 14 minút.
Futbalová reprezentácia do 19 rokov zdolal Česko 3:1. V 12. minúte presadila Češky Karolína Krupníková. Už v 23. minúte vyrovnala Michaela Martišková a remízový stav vydržal až do prestávky.
Po polčase urobil zmenu Jozef Jelšic, keď strelkyňu gólu Martiškovú nahradila Tamara Kramlíková. Práve futbalistka Spartaka Myjava dvomi gólmi (min 53 a 78) rozhodla o víťazstve slovenského družstva 3:1. Na štadióne NTC Poprad sa táto priateľská prípravná konfrontácia odohrala 29.5.2024. Barbara odohrala 32 minút. Debutovala ako WU19.

Od februára 2024 hrá v Rakúsku za klub SKN St. Pölten.

Tréner reprezentácie WU19 Jozef Jelšic nominoval ju (náhradníčky) pred turnajom v Srbsku (apríla 2024).
Tréner reprezentácie WU19 Jozef Jelšic nominoval ju (náhradníčky) na dva prípravné zápasy v Turecku (februára 2024).
Koncom novembra 2023 ju nominoval Jozef Jelšic na náhradnú súpisku WU19.

Barbara zostala na lavičke v druhom zápase európskej kvalifikačnej fázy (2. kolo), 11. apríla 2023. Slovensko WU19 zdolalo Azerbajdžan WU19, ktorý trénuje Habib Aghayeb (4:0). Táto konfrontácia zodpovedala lige B/skupine B5, hranej v slovenskom meste Gabčíkovo.

Odštartuje novú reprezentačnú sezónu. Tréner reprezentácie WU17 Jozef Jelšic nominoval do prípravnej etapy v auguste 2022 v Šamoríne.
Na súpiske náhradných futbalistiek U17 vo februári 2022.
V úvodnom zápase turnaja 1. fázy kvalifikácie o postup na ME 2022 žien do 17 rokov, Slovenky zvíťazili 3:0 nad Faerskými ostrovmi v Poprade (8.11.2021), po góloch Nárožnej, Hrúzikovej a Hlavinkovej. Barbara odohrala 8 minút. V druhej konfrontácii proti Izraelu na rovnakom štadióne nastúpila na zápas 28 minút. Slovensko vyhralo 6:0 (14. novembra) a kvalifikovalo sa do ďalšieho kola na jar 2022.

Od leta 2021 patríla klubu FK Austria Wien.