Pozícía: Útočníčka alebo stredopoliarka
Aktuálna kategória: U17 a U19
Počet zápasov v aktuálnej kategórii:
Počet gólov v kategórii:
Myjavčanky nepostúpili: víťazstvo v semifinále a prehra vo finále. 18.8.2022, futbalistky Spartaka Myjava zvíťazili v zápase 1. predkola Ligy majstrov na pôde Breznice Pljevlja (Pod Malim brdom, Budva) 2:3. Čiernohorský tím viedol po 20 minútach už 2:0, no hráčky Myjavy o chvíľu znížili, keď sa gólovo presadila Laura Retkesová (min 26). Slovenky chytili druhý dych po úspešnej penalte Bogorovej v druhom dejstve (min 78) a obrat zavŕšila v 85. minúte Retkesová. 21.8.2022, v finále 10. skupiny podľahli albánskemu družstvu Vllaznia Shkodër 0:1. Jediný gól strelila Jehona Shala (min 44). Nina odohrala prvý deň 90 minút a v druhom zápase aj 90 minút.

Odštartuje novú reprezentačnú sezónu. Tréner reprezentácie WU19 Jozef Jelšic nominoval na dva prípravné zápasy s Českom.

Na súpiske náhradných futbalistiek U17 vo februári 2022.
V úvodnom zápase turnaja 1. fázy kvalifikácie o postup na ME 2022 žien do 17 rokov, Slovenky zvíťazili 3:0 nad Faerskými ostrovmi v Poprade (8.11.2021). Zuzana odohrala 84 minút a skórovala na 1:0 (min 56). Asistenciu na 3:0. V druhej konfrontácii proti Izraelu na rovnakom štadióne nenastúpila. Slovensko vyhralo 6:0 (14. novembra) a kvalifikovalo sa do ďalšieho kola na jar 2022.

Zuzana Nina Nárožná patrí do Spartaka Myjava.
Začínala v klube FK Pohronie Žiar nad Hronom Dolná Ždaňa.

Posledná aktualizácia: 23 AUG 2022