Pozícía: Brankárka
Aktuálna kategória: U-19
Počet zápasov v aktuálnej kategórii:
Počet gólov v kategórii:
V druhej fáze Euro U19 (Liga B-5, v Centre d'Entrenament FAF v Andorre, 5. apríla 2022) ostala v úvode turnaja na lavičke proti Arménsku do 19 rokov. Slovensko vyhralo 8:0.
V druhej fáze Euro U19 (Liga B-5, v Centre d’Entrenament FAF, 8. apríla 2022) zostala na lavičke proti domácim Andorrčankám do 19 rokov. Slovensko vyhralo 0:6.
Na záver druhej fázy Euro U19 (Liga B-5, na rovnakom andorrskom štadióne 11. apríla 2022) nastúpila na 39 minút proti Gruzínsku U19. Slovensko vyhralo 4:0 a skončilo na čele skupiny na víťaznej sérii bez inkasovaného gólu.

Na súpiske náhradných futbalistiek za reprezentáciu Slovenska do 19 rokov v marci 2022.
Reprezentácia dievčat do 19 rokov: v Portugalsku prvú fázu kvalifikácie o postup na ME. V Portugalsku nesúťažila (október 2021).
Odohrá s klubom AS Trenčín.

Slovensko zdolalo Bielorusko 3:1 (po polčase 1:0). Petra zostala na lavičke. Táto priateľská konfrontácia zodpovedala príprave na ME U19. Hralo sa 14. septembra 2021 v areáli DAC Akadémia (Dunajská Streda).

Posledná aktualizácia: 17 APR 2022