Pozícía: obranca
Aktuálna kategória: "A" reprezentácia muži
Počet zápasov v aktuálnej kategórii: 30 (do 30. júna 2022)
Počet gólov v kategórii: 0
Pozvánku na zápasy Ligy národov proti Azerbajdžanu (vo štvrtok 22. septembra o 20.45 v Trnave) a Bielorusku (v nedeľu 25. septembra o 18.00 v Bačke Topole, Srbské mesto).

Slovensko v druhý deň 3. skupiny C divízie Ligy národov (6. júna 2022) prehralo doma s Kazachstanom (0:1). Norbert súťažil celých 90 minút. Jediný gól zápasu strelil Aslan Darabajev (min 26, asistencia Elkhan Astanov). Hralo sa na Štadióne Antona Malatinského v Trnave.
V štvrtý zápas (13. júna) Slovensko prehralo návštevu Kazachstanu (2:1). Norbert súťažil celých 90 minút. Jediný slovenský gól, ktorý stiahol rozdiel, strelil Matúš Bero (ľavou nohou, min 51, asistencia Albert Rusnák). Ondrej Duda bol vylúčený (min 87). Hralo sa v Astana Arene v Nur-Sultane. Táto súťaž pokračuje v septembri.

V Taliansku odohrá za Salernitanu od septembra 2020. S týmto tímom dosiahol stálosť v Serii A v sezóne 2021-2022 po veľkolepom návrate v poslednej tretine turnaja.
Súťažil s inými talianskymi klubmi: Perugia, AS Rím, FC Bari, Pescara a Catania.
Za Slovensko bol medzinárodným hráčom 28-krát.
Vo svojej krajine odohrál s Duklou Banská Bystrica a MFK Revúca.