Pozícía: Útočníčka alebo stredopoliarka
Aktuálna kategória: SR ženy "A" / U-19
Počet zápasov v aktuálnej kategórii: 16 (aj proti Fínsku)
Počet gólov v kategórii: 0
61 minút súťažila 8. apríla 2022 v Trnave. Slovensko a Fínsko si vyrovnali jeden (skupina A kvalifikácie MS 2023). Skóre otvorila Nordička Tuija Hyyrynenová (min 6) a vyrovnala Martinu Šurnovskú (min 16).

So slovenským výberom žien odohrala na záver medzinárodného turnaja Pinatar Cup víťazstvom (2:0) nad Poľskom pod vedením trénerky Niny Patalon 78 minút. Táto konfrontácia sa odohrala 22.2.2022 v športových zariadeniach La Manga (Murcia). Góly strelili Mária Mikolajová (min 55) a Stela Semanová (min 83). Slovensko skončilo na turnaji na siedmom mieste a Poľsko na ôsmom mieste.
V druhom zápase Pinatar Cupu sa zúčastnila 32 minút. Škótsky tím, ktorý trénuje Španiel Pedro Martínez Losa, zdolal Slovensko (2:0). Porazili Abi Harrison (min 4) a Martha Thomas (min 27), 19. februára.
Na začiatku turnaja v Španielsku odohrala 61 minút. Na Pinatar Cupe 2022 (Murcia) prehrali slovenské reprezentantky s Belgickom (0:4), 16.02.2022. 33’ Eurlings (Leuven) 0:1, 71’ Cayman (Lyon) 0:2, 89’ De Caigny (Hoffenheim) 0:3, 90’ Wijnants (Anderlecht) 0:4.

V roku 2021 súťaží v Spojených štátoch v ženskom futbale na University of Alabama v Birminghame Blazers (UaB Blazers). Odohrála v Prahe so Slaviou.

Ženská slovenská futbalová reprezentácia odohrala na štadióne Eleda (Stadion Himmaborgen) vo švédskom Malmö piaty kvalifikačný zápas MS 2023 (30.11.2021). Laura súťažila 74 minút. Potvrdili Švédky pozíciu favorita a slovenské reprezentantky zdolali výsledkom 3:0. Skórovali Lina Hurtig (Juventus Turín, min 19), Fridolina Rolfö (FC Barcelona, min 59) a hlavičkovala Amanda Ilestedt (PSG, min 69). Švédsko má na konte plný počet päť víťazstiev v tejto A-skupine. Švédske ženy trénuje Peter Gerhardsson (Uppsala, 1959).
Slovenské futbalové reprezentantky remizovali vo štvrtom vystúpení v kvalifikácii MS 2023 v Dubline (Tallaght Stadium) s domácim Írskom 1:1 (25.11.2021). Laura súťažila 27 minút. Slovenky sa ujali vedenia v 47. minúte zásluhou Martiny Šurnovskej (asistovala Ľudmila Maťavková), deľbu bodov zariadila v 65. minúte Katie McCabeová (londýnsky futbalový klub Arsenal). Írske ženy trénuje Holanďanka Vera Pauw (Amsterdam, 1963).

VYHRALI NAD GRUZÍNSKOM

V treťom kvalifikačnom zápase MS 2023 žien (26.10.2021, NTC Poprad), Slovenské futbalistky vyhrali nad Gruzínskom (2:0, a prvé body). Laura odohrala 79 minút. Góly: Mikolajová, 1:0 (min 38, na priamy kop na ľavú nohu). 2-0 (min 40): poslala Horváthová center a Šurnovská zblízka doklepla. Panáková: odrazil od žrde (min 90+2). Brankárka Mária Korenčiová nastúpila 100. medzištátny zápas.
Slovensko začalo svoju účasť v kvalifikačnej skupinovej fáze o postup na majstrovstvá sveta v Austrálii / Novom Zélande (skupina A). V úvodný deň (17.9.2021) ich porazili doma (Senec) proti švédskemu tímu, ktorý trénoval Peter Gerhardsson (O-1, Fridolina Rolfö, min. 10). Laura zostala na lavičke. Druhý deň Slovensko opäť prehralo (2:1) pri návšteve fínskej reprezentácie, ktorú 21. septembra trénovala Švédka Anna Signeul (Falun, 1961). Táto konfrontácia sa hrala na štadióne Veritas v meste Turku. Laura súťažila 89 minút.
Ženská reprezentácia Slovenska zvíťazilo v dvoch priateľských prípravných stretnutiach v priebehu júna 2021: 1:0 proti Čile (10. deň) a 3:1 proti Rumunsku (14. deň). Oba zápasy sa hrali v Národnom tréningovom centre NTC Senec, neďaleko Bratislavy.
Laura odohrala 73 minút proti Čile a 60 minút proti Rumunsku (asistenciu si pripisovala za stavu 1:1).
V roku 2020 skupina F sa uzavrela pred európskym šampionátom v Anglicku-2022. V zápase na Štadióne Antona Malatinského (Trnava) 1. decembra, Slovensko sa prepadlo medzi top tím tejto skupiny, Švédsko (0:6). Laura sa zúčastnila 45 minút (druhá polovica zápasu).
V predposlednom zápase tejto skupiny F, Slovensko prehralo proti Islandu (1:3) na seneckom mestskom štadióne 26. novembra 2020. 60 minút odohrala Laura.
Slovenské futbalové reprezentantky zvíťazili v domácom stretnutí (Senec, 27.10.2020) kvalifikácie ME 2022 nad Lotyškami (2-0). Laura odohrala 27 minút.
Slovenské futbalové reprezentantky zvíťazili v piatkovom stretnutí 23.10/2020 kvalifikácie ME 2022 na pôde Maďariek v Budapešti 1-2 (Illovszky Rudolf Stadion). Laura odohrala 26 minút.
Bola predvolaná na kontrolný zraz v termíne 16. 9. - 22. 9. 2020 v Senci, vratane neoficiálny prípravný zápas s tímom DAC Dunajská Streda 17 v utorok 22. 9. 2020.
Na turnaj Mediterranean Pearl v Turecku vo februári 2020 (reprezentácie dievčat do 19 rokov) proti Bielorusko a Severnému Írsku.
Predvolali ju ale potom ju nahradili v Skopje (Macedónsko) od 1. do 7. októbra 2019. Zodpovedá Euro-2020 v kategórii U19.
Počas roku 2019 započítavala dva zápasov (celkom 49 minút, SR ženy "A"). Toto je rozpis takých zápasov ktoré odohrala:
Zúčastnila sa 12 minút priateľského zápasu proti Rakúsku, ktorý sa hral v aréne BSFZ dňa 17. 6. 2019 (1-1).
Zúčastnila sa 38 minút v priateľskom zápase proti Poľsku (1-0) v Poprade (14. 6. 2019). Debutovala. V novembri 2019 nebola pozvaná do národného mužstva.

Posledná aktualizácia: 15 APR 2022