Aktuálna kategória: "A" reprezentácia muži
Počet zápasov v aktuálnej kategórii: 14 (do augusta 2022)
Počet gólov v kategórii: 1
Od leta 2022 hrá v Rakúsku za klub Rapid Viedeň.

Slovensko v druhý deň 3. skupiny C divízie Ligy národov (6. júna 2022) prehralo doma s Kazachstanom (0:1). Martin súťažil 83 minút. Jediný gól zápasu strelil Aslan Darabajev (min 26, asistencia Elkhan Astanov). Hralo sa na Štadióne Antona Malatinského v Trnave.

Dňa 25.3.2022 odohral 45 minút (prvý polčas) v priateľskom zápase proti Nórsku na štadióne Ullevaal v Osle (prehra 2:0, Haaland a Ødegaard).

Od roku 2018 odohral v Česku so Slovanom Liberec.
Nosíl číslo 18.
V sezóne 2019-2020 sa zúčastnil 16 konfrontácií prvej divízie.
V sezóne 2018-2019 nastúpil na 25 zápasov českej najvyššej divízie.
Pochádzalo to zo Zemplína Michalovce. Štartoval v základných kategóriách tohto slovenského klubu.
Narodil sa vo Vranove nad Topľou (2. 3. 1995).

Slovenskí futbalisti vyhrali v kvalifikácii MS 2022 nad Cyprom 2:0 (7. sep 2021), na Národnom futbalovom štadióne v Bratislave. Strelecky sa presadili hráči Ivan Schranz a presne Martin Koscelník. Bol to jeho prvý gól. Martin odohral 90 minút.
4. sep 2021, v piatom zápase kvalifikácie MS 2022 slovenskí futbalisti utrpeli prvú prehru. Slováci doma podľahli úradujúcim vicemajstrom sveta Chorvátom (0:1). Rozhodol gólom v 86. min stredopoliar Interu Miláno Marcelo Brozovič. Martin odohral 13 minút.
1. sep 2021, futbalisti Slovenska remizovali v Slovinsku (1:1). Jediný gól Slovenska strelil Róbert Boženík (H-skupiny kvalifikácie o postup na majstrovstvá sveta do Kataru 2022). Martin odohral 16 minút.
90 minút proti Švédsku nastúpil v Petrohrade v skupine E. Švédi zvíťazili, keď z penalty premenil Emil Forsberg (1:0, 77. minúta). Dúbravka penaltu sa dopustila Robina Quaisona.
Na začiatku európskeho šampionátu v ruskom meste Petrohrad, odohral 13. minút proti Poľsku (slovenské víťazstvo 1:2), 14. 6. 2021 (skupina E).

Posledná aktualizácia: 20 SEP 2022