Pozícía: brankár
Aktuálna kategória: "A" reprezentácia muži
Počet zápasov v aktuálnej kategórii: 29 (do 31. júla 2022)
Počet gólov v kategórii: --
Pozvánku na zápasy Ligy národov proti Azerbajdžanu (vo štvrtok 22. septembra o 20.45 v Trnave) a Bielorusku (v nedeľu 25. septembra o 18.00 v Bačke Topole, Srbské mesto).
V lete 2022 prestúpil do Manchestru United z Newcastlu.

90 minút odohral proti Španielsku na štadióne La Cartuja (Sevilla). Trest Álvara Moratu bol zastavený (12. minúta). Strelil vlastný gól 0:1 (30. minúta). Odmietol to pred 0-5 (minúta 73). Slovensko tak toto leto 2021 uzavrelo účasť na európskom šampionáte.
90 minút proti Švédsku nastúpil v Petrohrade v skupine E. Švédi zvíťazili, keď z penalty premenil Emil Forsberg (1:0, 77. minúta). Dúbravka penaltu sa dopustila Robina Quaisona.
Na začiatku európskeho šampionátu v ruskom meste Petrohrad, odohral 90. minút proti Poľsku (slovenské víťazstvo 1:2), 14. 6. 2021 (skupina E).
24. 3. 2021, 90 minút proti Cypru v Nikózii (0:0), čo zodpovedalo kvalifikačnej skupinovej fáze pre majstrovstvá sveta Katar-2022.

V Newcastle United, v kampani Premier League 2020-2021 sa zúčastnil iba 11 konfrontácií, hlavne kvôli procesom zotavenia po zraneniach.
V sezóne 2019-2020 sa zúčastnil 38 zápasov. V 2018-2019 odohral tiež 38 zápasov. Pri svojom debute v Anglicku (2017-2018) sa zúčastnil 12 špičkových konfrontácií, keď sa stal členom klubu na zimnom trhu (január). Prišlo to zo Sparty Praha.
V Česku odohral aj so Slovanom Liberec.
V rokoch 2014 až 2016 sa zúčastnil dánskej súťaže s Esbjerg fB.
Do januára 2014 súťažil vo svojej krajine s MŠK Žilina, v ktorého základných kategóriách štartoval.
Martin Dúbravka sa narodil v Žiline (15. 1. 1989).

Posledná aktualizácia: 20 SEP 2022