Pozícía: Útočníčka alebo ofenzívny stredopoliarka
Aktuálna kategória: U-20 a U-23
Počet zápasov v aktuálnej kategórii: 3 (U23) / 2 (U20)
Počet gólov v kategórii: 3 (U23) / 4 (U20)
Španielsko do 20 rokov po prvý raz vyhralo majstrovstvá sveta žien. Vo finále zdolali na Národnom štadióne v San José Japonsko (3:1) 28. augusta. Skóre otvorila presne Inma Gabarro (min 12). Salma Paralluelo pridala dva góly, posledný z penalty (min 22 a 27). Suzu Amano skrátila rozdiely po faule (min 47). Pedro López zopakoval zostavu pre semifinále. Inma odohrala 75 minút.
Tím vedený Pedrom Lópezom sa dostal do finále majstrovstiev sveta hráčov do 20 rokov v Kostarike. V semifinále zdolala 25. augusta na Národnom štadióne v San José Holandsko trénerky Jessicy Tornyovej (2:1). Presne Inma Gabarro strelila oba góly (min 22 a 25). Rosa van Goolová uzavrela rozdiel (min 54). Inma sa zúčastnila 84 minút.
Španielsky tím sa dostal do semifinále majstrovstiev sveta hráčov do 20 rokov v Kostarike. Vo štvrťfinálovom zápase zdolali 20. augusta na Národnom štadióne v San José mexický tím na čele s Anou Laurou Galindo (1:0). Jediný gól strelila presne Inma Gabarro (min 25). Inma odohrala 80 minút.
Španielsko sa dostalo do štvrťfinále majstrovstiev sveta hráčov do 20 rokov v Kostarike (víťazi skupiny A s množstvom víťazstiev a bez inkasovaného gólu). V zápase, ktorý uzavrel skupinu, zdolali 16. augusta na štadióne Alejandra Morera (Alajuela) tím Austrálie pod vedením Leah Blayneyovej (3:0). Presne Inma Gabarro strelila hetrik. Inma odohrala 62 minút.
V druhý deň majstrovstiev sveta vo futbale žien do 20 rokov v Kostarike (skupina A) Španielsko porazilo 13. augusta na Národnom štadióne San José hostiteľský tím pod vedením Josého Catoyu (0:5). Góly strelili Sonia Majarín, Ari Mingueza, presne Inma Gabarro (penalta), Ane Elexpuru a Salma Paralluelo. Inma odohrala 64 minút.
Španielsko odštartovalo Majstrovstvá sveta žien do 20 rokov v Kostarike (skupina A). Proti brazílskemu tímu vedenému Jonasom Uriasom bolo 10. augusta 2022 na Národnom štadióne San José nerozhodné (0:0). Inma odohrala 89 minút.

Na 90 minút sa zúčastnila priateľského zápasu hraného 17.2.2022 v Tubize (belgické federálne športové zariadenia). Španielsko do 23 rokov porazilo tím Belgicka do 23 rokov (0:5, 0:4 v polčase), ktorý trénoval Thomas Jansen (Heusden-Zolder, 1992). Skórovali Codina, Torrodá, Athenea a presne Gabarro. Navyše Belgičanka Tisonová vo vlastnej bráne. Do Belgicka cestuje s tímom U23 v réžii Laury del Río (február 2022).

Španielsko do 20 rokov si vybojovalo titul na turnaji Costa Daurada Trophy, keď na tretí deň zdolalo francúzsky tím, ktorý trénuje Sonia Haziraj (3:0). Inma odohrala 76 minút s tímom pod vedením Pedra Lópeza 30.11.2021 v športovom centre Fútbol Salou (Salou, Tarragona). Skórovala na 1:0 (min 11) a tiež na 2:0 (min 74). La Roja a les Bleuettes sa pripravujú na majstrovstvá sveta do 20 rokov, ktoré sa budú konať v Kostarike medzi 10. a 28. augustom 2022.
V druhom zápase na tom istom štadióne Španielsko porazilo Nemecko (1:0). Inma sa zúčastnila 16 minút proti tímu, ktorý pripravila Kathrin Peter. Jediný gól strelila Paola Hernández z Tenerife z priameho kopu (min 59) 28.11.

Laura del Río debutovala ako trénerka do 23 rokov v priateľskom zápase proti Taliansku, ktorý sa hral 21. októbra 2021 na ihrisku ‚Enzo Bearzot‘ Centro Tecnico Federale di Coverciano (Fiesole, Florencia). Španielsko vyhralo 1:4. Inma súťažila 68 minút. Skórovali Bruna Vilamala (min 4), Interista Gloria Marinelli (min 10), María Méndez (min 38), presne Inma Gabarro (min 44) a Aida Estévez (min 90 + 2). S Nazionale U-23 Femminile debutovala na lavičke aj Selena Mazzantini.
Inma odohrala v druhom zápase v Portugalsku 45 minút (prvý polčas), 25. 10. 2021. Španielsko porazilo tím trénovaný Carlosom Sacadurom (0:6). Táto konfrontácia sa konala v centre Estágios v portugalskej obci Melgaço (Viana do Castelo, asi 40 km od Viga). Strelili góly: 0-1: presne Inma Gabarro (min 8); 0-2: Aida Esteve (min 20); 0-3: Aida Esteve (min 48); 0-4: Candela Andújar (min 52); 0-5: Candela Andújar (min 66); a 0-6: Marta San Adrián (min 77).

Španielsko sa zúčastnilo dvoch konfrontácií proti Kostarike na Národnom štadióne (San José), ktoré sa uskutočnili pri príležitosti dvojstého výročia nezávislosti tejto stredoamerickej krajiny. Zodpovedali ženským tímom do 20 rokov, pretože Kostarika usporiada majstrovstvá sveta v tejto kategórii v auguste 2022. Španielsky tím je v réžii Pedra Lópeza, zatiaľ čo tím trikolóry trénuje Harold López. V prvom zápase, ktorý sa hral 16. 9. 2021, Španielsko zvíťazilo 0: 5 (do polčasu 0: 2). V druhom zápase, 19., opäť vyhral: 0-4 (bez gólov s prestávkou). Inma Gabarro odohrala 45 minút (prvý polčas) v úvodnej konfrontácii a 26 v druhom zápase. V úvodný dátum skórovala 0-1 (min. 3) a 0-2 (min. 7); tiež 0-3 (min. 84) a 0-4 (min. 90) 19. septembra.

Volal Pedro López na javisko v Alfaz del Pi (Alicante) od 7. do 10. júna 2021 (U19).
Bola súčasťou etapy takzvaného španielskeho ženského futbalového tímu U-23. Z tohto národného tímu je na čele skupiny Montse Tomé. Koncentrácia sa konala v Marbelle medzi 10. a 12. aprílom 2021.
Bola povolaný španielskym tímom do 19 rokov na čele s Pedrom Lópezom a v prípravnej fáze sa sústredila v Marbelle medzi 15. a 19. februárom 2021. Očakáva sa že oficiálne súťaže tejto kategórie budú obnovené, na základe vývoja pandémie a protokolov.

V auguste 2021 Inma Gabarro predĺžila zmluvu so Sevilla FC do roku 2024 v Iberdrola Lige.
Debutovala v prvom tíme Sevilly v lige Iberdrola počas hosťovania v Katalánsku, kde sa stretla s RCD Espanyol, 22. 2. 2020. Pätnásť minút od konca nahradila Naga Calderóna a k víťazstvu Andalúzian prispela asistenciou pri jedinom góle zápasu (min. 86), ktorý strelila Ana Franco. Vystriedali ju aj Copa de la Reina, ktorá mala polovičnú časť v hosťovaní na štadióne Matapiňonera v zápase s Madridským CFF (0-3). Boli to jeho jediné dve vystúpenia v prvom tíme Sevilly v kampani 2019-2020 pred prerušením kvôli pandémii.
Začínala v základnej kategórii klubu Sevilla FC, s ktorým podpísala zmluvu do roku 2022.
María Inmaculada Gabarro Romero sa narodila v Espartinas (Sevilla).

Posledná aktualizácia: 30 AUG 2022