Pozícía: Útočníčka
Aktuálna kategória: "A" ženy
Počet zápasov v aktuálnej kategórii: 1
Počet gólov v kategórii: 0
Myjavčanky nepostúpili: víťazstvo v semifinále a prehra vo finále. 18.8.2022, futbalistky Spartaka Myjava zvíťazili v zápase 1. predkola Ligy majstrov na pôde Breznice Pljevlja (Pod Malim brdom, Budva) 2:3. Čiernohorský tím viedol po 20 minútach už 2:0, no hráčky Myjavy o chvíľu znížili, keď sa gólovo presadila Laura Retkesová (min 26). Slovenky chytili druhý dych presne po úspešnej penalte Bogorovej v druhom dejstve (min 78) a obrat zavŕšila v 85. minúte Retkesová. 21.8.2022, v finále 10. skupiny podľahli albánskemu družstvu Vllaznia Shkodër 0:1. Jediný gól strelila Jehona Shala (min 44). Andrea odohrala prvý deň 90 minút a v druhom zápase aj 90 minút.

V roku 2022 sa vrátila do Spartaka Myjava.
Súčasťou náhradného výzvy za národný tím v auguste 2022.

V sezóne 2021-2022 súťažíla s klubom Austria Viedeň.
Náhradníčka na kvalifikačné zápasy MS 2023 v Írsku a Švédsku (november 2021).
Náhradníčka na zápas kvalifikácie MS 2023 proti Gruzínsku (októbra 2021).

Odohrála s Spartak Myjava. V šiestich súťažných kolách, ktoré zodpovedali I.lige žien hranej do 11. októbra 2020, počítala 18 gólov.

Bola predvolaná ako náhradníčky na kontrolný zraz v termíne 16. 9. - 22. 9. 2020 v Senci.
Odohrála 57 minút (8. marca 2020) a Slovenské futbalové reprezentantky remizovali v prvom zápase na turnaji Cyprus Women’s Cup s Mexikom (2-2). Debutovala v tomto zápase.
Bola predvolaná na medzinárodnom turnaji na Cypre, na Women's Cup v Larnake (5.–11. marec 2020), kde Slovenské futbalové reprezentantky sa skonfrontujú s výbermi Mexika a Fínska.
V novembri 2019 bola súčasťou predchádzajúceho zoznamu proti Maďarsku v Senci.

Posledná aktualizácia: 23 AUG 2022