Počet zápasov v aktuálnej kategórii: 3 (A)
Počet gólov v kategórii: --
Ženská reprezentácia vo dvoch hracích termínoch ukončí skupinový program kvalifikácie MS 2023. Peter Kopúň nominoval na dvojzápas v Gruzínsku a doma s Írskom.
Súčasťou náhradného výzvy za národný tím v auguste 2022.
V druhom zápase Pinatar Cupu sa zúčastnila 90 minút. Škótsky tím, ktorý trénuje Španiel Pedro Martínez Losa, zdolal Slovensko (2:0). Porazili Abi Harrison (min 4) a Martha Thomas (min 27), 19. februára.
Reprezentácia (ženy A): nomináciu na medzinárodný turnaj Pinatar Cup (február 2022). V prvom zápase zostala na lavičke.
Do klubu Slovan Bratislava sa vrátila v tomto zimnom období 2021-2022.

Od 25. augusta 2021 odohrála v Rakúsku za SKV Altenmarkt (Frauen Fussballbundesliga). Trénerkou tímu je Claudia Rohsmann.

Ženská slovenská futbalová reprezentácia odohrala na štadióne Eleda (Stadion Himmaborgen) vo švédskom Malmö piaty kvalifikačný zápas MS 2023 (30.11.2021). Vyhrali severské ženy (3:0). Bola náhradnou futbalistkou.
Slovenské futbalové reprezentantky remizovali vo štvrtom vystúpení v kvalifikácii MS 2023 v Dubline (Tallaght Stadium) s domácim Írskom 1:1 (25.11.2021). Bola náhradnou futbalistkou.
V treťom kvalifikačnom zápase MS 2023 žien (26.10.2021, NTC Poprad), Slovenské futbalistky vyhrali nad Gruzínskom (2:0, a prvé body). Dominika zostala na lavičke. Góly: Mikolajová, 1:0 (min 38, na priamy kop na ľavú nohu). 2-0 (min 40): poslala Horváthová center a Martina Šurnovská zblízka doklepla. Panáková: odrazil od žrde (min 90+2). Brankárka Mária Korenčiová nastúpila 100. medzištátny zápas.

Ženská reprezentácia Slovenska zvíťazilo v dvoch priateľských prípravných stretnutiach v priebehu júna 2021: 1:0 proti Čile (10. deň) a 3:1 proti Rumunsku (14. deň). Oba zápasy sa hrali v Národnom tréningovom centre NTC Senec, neďaleko Bratislavy.
Dominika odohrala 33 minút (debutovala) proti Čile a 45 (druhý polčas) proti Rumunsku.
Zostala na striedačke proti Slovinsku v športovom areáli Igrišče Terme Čatež. Tento priateľský prípravný zápas sa hral 13. 4. 2021. Ich góly strelili slovinské futbalistky Mateja Zver (hetrik), Pamela Begić a Lara Prašnikar (5:0).
Bola predvolaná na kontrolný zraz v termíne 16. 9. - 22. 9. 2020 v Senci, vratane neoficiálny prípravný zápas s tímom DAC Dunajská Streda 17 v utorok 22. 9. 2020.
90 minút v prvom predkole Ligy majstrov žien (jediný zápas). Slovan Bratislava odcestoval do Litvy v zápase s Gintrou na centrálnom štadióne Šiauliai (4:0), 4. novembra 2020. V druhom polčase inkasovala všetky štyri góly, posledný z penalty.