Aktuálna kategória: ženy "A"
Počet zápasov v aktuálnej kategórii: 4 (vrátane zápasu v Gruzínsku)
Počet gólov v kategórii: 0
Od leta 2022 súťaží so Spartakom Trnava.

V predposlednom kvalifikačnom zápase MS 2023 (1.9.2022 / A-skupina) slovenské reprezentantky vyhrali nad domácim Gruzínskom (0:4). Do streleckej listiny sa postupne zapísali Patrícia Hmírová (min 1), Patrícia Fischerová (min 17), Martina Šurnovská (min 63) a Jana Vojteková (min 79), na štadióne Tengiz Burjanadze v meste Gori. Viktória súťažila 90 minút.
Ženská reprezentácia vo dvoch hracích termínoch ukončí skupinový program kvalifikácie MS 2023. Peter Kopúň nominoval na dvojzápas v Gruzínsku a doma s Írskom.
Reprezentačný tréner Ženy A Peter Kopúň oznámil nomináciu na kontrolný zraz, od pondelok 1. augusta 2022 v areáli X-Bionic Sphere v Šamoríne.

Na lavičke zotrvala 8. apríla 2022 v Trnave. Slovensko a Fínsko si vyrovnali jeden (skupina A kvalifikácie MS 2023). Skóre otvorila Nordička Tuija Hyyrynenová (min 6) a vyrovnala Martinu Šurnovskú (min 16).

So slovenským výberom žien odohrala na záver medzinárodného turnaja Pinatar Cup víťazstvom (2:0) nad Poľskom pod vedením trénerky Niny Patalon 90 minút. Táto konfrontácia sa odohrala 22.2.2022 v športových zariadeniach La Manga (Murcia). Góly strelili Mária Mikolajová (min 55) a Stela Semanová (min 83). Slovensko skončilo na turnaji na siedmom mieste a Poľsko na ôsmom mieste.
V druhom zápase zostala na lavičke.
Reprezentácia (ženy A): nomináciu na medzinárodný turnaj Pinatar Cup (február 2022). V prvom zápase zostala na lavičke.

Ženská slovenská futbalová reprezentácia odohrala na štadióne Eleda (Stadion Himmaborgen) vo švédskom Malmö piaty kvalifikačný zápas MS 2023 (30.11.2021). Vyhrali severské ženy (3:0). Bola náhradnou futbalistkou.
Slovenské futbalové reprezentantky remizovali vo štvrtom vystúpení v kvalifikácii MS 2023 v Dubline (Tallaght Stadium) s domácim Írskom 1:1 (25.11.2021). Bola náhradnou futbalistkou.
Náhradníčka na zápas kvalifikácie MS 2023 proti Gruzínsku (októbra 2021).
Ženská reprezentácia Slovenska zvíťazilo v dvoch priateľských prípravných stretnutiach v priebehu júna 2021: 1:0 proti Čile (10. deň) a 3:1 proti Rumunsku (14. deň). Oba zápasy sa hrali v Národnom tréningovom centre NTC Senec, neďaleko Bratislavy.
Viktória zostala na lavičke proti Čile a odohrala dvanásť minút proti Rumunsku.
Zostala na striedačke proti Slovinsku v športovom areáli Igrišče Terme Čatež. Tento priateľský prípravný zápas sa hral 13. 4. 2021. Ich góly strelili slovinské futbalistky Mateja Zver (hetrik), Pamela Begić a Lara Prašnikar (5:0).
Zúčastnila sa 90 minút proti mexickému národnému tímu na štadióne Wiener Neustadt. Debutovala. Tento priateľský prípravný zápas sa hral 10. 4. 2021 vo Viedni. Bolo zaznamenané vyrovnané bez gólov.

Odohrála so Slovanom Bratislava.
90 minút v prvom predkole Ligy majstrov žien (jediný zápas). Slovan Bratislava odcestoval do Litvy v zápase s Gintrou na centrálnom štadióne Šiauliai (4:0), 4. novembra 2020.
Slovenské futbalové reprezentantky zvíťazili v domácom stretnutí (Senec, 27.10.2020) kvalifikácie ME 2022 nad Lotyškami (2-0). Viktória zostala na lavičke.
Slovenské futbalové reprezentantky zvíťazili v piatkovom stretnutí 23.10/2020 kvalifikácie ME 2022 na pôde Maďariek v Budapešti 1-2 (Illovszky Rudolf Stadion). Viktória zostala na lavičke.
Bola predvolaná na kontrolný zraz v termíne 16. 9. - 22. 9. 2020 v Senci, vratane neoficiálny prípravný zápas s tímom DAC Dunajská Streda 17 v utorok 22. 9. 2020.
V júli 2019 podstúpila artroskopickú operáciu kolena.