Pozícía: Obrankyna
Aktuálna kategória: U-19
Počet zápasov v aktuálnej kategórii: 4 (U19) / 2 (U16)
Počet gólov v kategórii: 0
V druhej fáze Euro U19 (Liga A-6, na štadióne CF Fão na severe Portugalska 6. apríla 2022) zostala Laura na lavičke proti Rumunsku do 19 rokov, ktoré pripravil Marin Ion. V tomto úvode turnaja vyhral španielsky tím (9:0, 2:0 v polčase).
V druhej fáze Euro U19 (Liga A-6, na štadióne CF Fão na severe Portugalska 9. apríla 2022) odohrala Laura 45 minút (druhá časť) proti domácim portugalským ženám do 19 rokov, ktoré pripravil Jose Paisana. V tejto druhej konfrontácii vyhral španielsky tím (0-6, 0-3 v polčase).
Na konci druhej fázy Euro U19 (Liga A-6 na Estádio Municipal de Famalicão na severe Portugalska 12. apríla 2022) zostala na lavičke proti holandskému tímu U19. Zaznamenalo v zápase 2:2. V 88. minúte vyrovnala Ona Baradad. Tím vedený Pedrom Lópezom vstupuje do záverečnej fázy na čele skupiny s rovnakým bodovým ziskom ako holandské futbalistky (sedem).

V marci 2022 bola pozvaná na etapu s tímom U19 v Madride.
Zasahuje do Las Rozas v etape s tímom U19 v réžii Pedra Lópeza (14. – 21. februára 2022).
Výzva na prípravnú fázu pre tím U19 medzi 17. a 19. januárom 2022.

Laura povolal v októbri 2021 trénera Pedra Lópeza, aby tím U19 súťaži v Európe. Presunula sa do úvodnej fázy kontinentálneho turnaja v Portugalsku. V prvom zápase (19. októbra) na Mestskom štadióne v Albufeire nastúpila na 58 minút proti Slovensku (3:0). V druhom zápase odohrala 90 minút proti Portugalsku (22. októbra) na rovnakom štadióne (0:4). A v tretej konfrontácii sa zúčastnila 60 minút proti Českej republike (25. deň) a Španielsko pridalo na rovnakom štadióne plné víťazstvá (3:1). Preto bol klasifikovaný ako prvý zo skupiny.

Volal Pedro López za tím U19 s cieľom prípravnej fázy medzi 10. a 12. májom 2021 v Las Rozas. Táto koncentrácia v Madride bola začiatkom tohto týždňa zrušená kvôli pandémii.
Predvolal ju Pedro López s tímom U19 na etapu do l'Alfàs del Pi (Alicante) medzi 5. a 7. aprílom 2021. V najbližších súťažiach tejto kategórie organizovaných UEFA, bude Španielkou súperom Portugalsko, Česká republika a Slovensko (skupina A6).
17. 2. 2019 sa zúčastnila 60 minút proti Taliansku (2-1); a 21. odohrala proti Anglicku (1-1) 53 minút, na rozvojovom turnaji UEFA v kategórii nižšej ako 16 rokov, v športovom komplexe Loughborough University (mestská štvrť Charnwood v Leicestershire, Anglicko).

Od roku 2016 patrí do základných kategórií Atlético de Madrid.
Začala na UD La Poveda v Argande del Rey (Madrid).