Pozícía: Útočníčka alebo stredopoliarka
Aktuálna kategória: U-23
Počet zápasov v aktuálnej kategórii:
Počet gólov v kategórii:
Stredopoliarka či útočníčka Natalia Montilla (Córdoba, 1998) prichádza do Realu Betis z Pozoalbense (2018-2022). V sezóne 2021-2022 v tomto klube Cordovan v Reto Iberdrola dosiahla pätnásť gólov a pridala sedem asistencií. Vo začiatkoch patrila aj do klubu El Naranjo a FC Sevilla.

V sezóne 2016-2017 na kontinentálnej úrovni (kategória U19) v predeliteitskom kole sa zúčastnila troch hier, ktoré sa hrali v septembri 2016 v Azerbajdžane (celkom 74 minút). Španielsko získalo plné víťazstvá. Strelila gól proti Lotyšsku (18-0). V tej istej kampani nebola predvolaná na elitné kolo v Maďarsku.
Získala prvé miesto na turnaji UEFA Under-19, ktorý sa konal v septembri 2015 na Slovensku, pri debute Pedra Lópeza s týmto tímom. 22 minút sa zúčastnila proti hostiteľskému tímu v Senci (3-1). Aj hrála zápas proti Anglicku v Senci (5-2). Skórovala jediný gól.
V roku 2015 bola vyhlásená za majstra Európy v záverečnej fáze kategórie U17 na Islande; odohrala 75 minút proti Anglicku (1-1), 62 proti Nemecku (4-0), 80 v semifinále proti Francúzsku (1-1, 4-3 za pokuty) a 61 minút vo finále proti Švajčiarsku ( 5-2).

Hrála s Pozoalbense v tomto klube (provincii Córdoba) v súťaži Reto Iberdrola.
Začala v mládežníckych kluboch Don Bosco, Palomera Naranjo, Sevilla CF a AD Naranjo, všetky z Andalúzie.
Natalia Montilla Martínez sa narodila v Córdobe.

Posledná aktualizácia: 16 AUG 2022