Aktuálna kategória: U-17
Počet zápasov v aktuálnej kategórii: 2 (U17) / 2 (U16)
Počet gólov v kategórii: 0
Predvolaná hrať Majstrovstvá sveta žien do 17 rokov v Indii v októbri 2022.
Obrankyňa Ubetense Noelia Correro Ferrer sa v lete 2022 pripojila k madridskému klubu, aby hrala s Realom Madrid B.

V druhej fáze Euro U17 (Liga A2, v Globall Football Park, v Telki, Budapešť, 10. apríla 2022) zostala na lavičke proti domácim Maďarkám U17, ktoré viedla Schumi Dorottya. Španielsky tím vyhral (0:6, 0:2 v polčase).

Španielsko do 17 rokov porazilo Holandsko do 17 rokov (5-2, 1-0 po polčase), v priateľskom prípravnom zápase hranom 2.3.2022 na štadióne Guillerma Amora (Benidorm, Alicante). Noelia odohrala 45 minút (druhá časť) proti tímu pod vedením Thomasa Oostendorpa.
V priateľskej konfrontácii proti Nemecku v kategórii U17 sa predstavila 13.1.2022 vo futbalovom centre Marbella. Španielsko vyhralo 2:1 (v polčase 0:1). Noelia odohrala 28 minút proti tímu ktorý trénovala Friederike Kromp. Po úvodnom góle (min 10) Mara Alber (TSG Hoffenheim) vyrovnala na jeden po rohu Paula Partido (min 50) a víťazný gól z diaľky strelila Vicky López-Serrano (min 82).

V sezóne 2021-2022 patrí klubu ADF La Rambla (Córdoba).

V apríli 2019 súťažila v Tournoi International Mondial Football Montaigu (Francúzsko) v kategórii U-16. 17. apríla hrala proti Číne (0-1) na Stade Maxime Bossis v Montaigu (40 minút). A 21. apríla hrala proti francúzskym hostiteľom (1-1) v Montaigu (16 minút).
Patríla do klubu CD Úbeda Viva, z Úbeda (Jaén).
Ako členka andalúzskeho tímu pod 15 rokov bola majsterkou Španielska.