Pozícía: Brankárka
Aktuálna kategória: U-20
Počet zápasov v aktuálnej kategórii: 3 (U19)
Počet gólov v kategórii: --
Brankárka Elene Lete vynikla, keď Real Sociedad začal svoju historickú účasť v ženskej Lige majstrov. V úvodnej konfrontácii v Reale Arene (Anoeta) porazil tím San Sebastian Bayern Mníchov (0:1), 20. septembra 2022. Jediný gól strelila tesne pred polčasom Lea Schüller, s asistencia Klary Bühlovej (dvoch vicemajsteriek Európy s nemeckým tímom).

Španielsko do 20 rokov si vybojovalo titul na turnaji Costa Daurada Trophy, keď na tretí deň zdolalo francúzsky tím, ktorý trénuje Sonia Haziraj (3:0). Elene odohrala 90 minút s tímom pod vedením Pedra Lópeza 30.11.2021 v športovom centre Fútbol Salou (Salou, Tarragona). La Roja a les Bleuettes sa pripravujú na majstrovstvá sveta do 20 rokov, ktoré sa budú konať v Kostarike medzi 10. a 28. augustom 2022.
V druhom zápase na tom istom štadióne Španielsko porazilo Nemecko (1:0). Elene sa zúčastnila 90 minút proti výberu, ktorý pripravila Kathrin Peter. Jediný gól strelila Paola Hernández z Tenerife z priameho kopu (min 59) 28.11.

Volal Pedro López na javisko v Alfaz del Pi (Alicante) od 7. do 10. júna 2021 (U19).
Elene Lete bola povolaný španielskym tímom do 19 rokov na čele s Pedrom Lópezom a v prípravnej fáze sa sústredila v Marbelle medzi 15. a 19. februárom 2021. Očakáva sa že oficiálne súťaže tejto kategórie budú obnovené v lete, na základe vývoja pandémie a protokolov.
Od 2. augusta 2019 sa zúčastnila na Caňamás Naranja COTIF na štadióne Els Arcs v l'Alcúdia (Valencia), v kategórii U-19. Celý zápas odohrala proti Mauritánii. Od 36. minúty zasiahla proti Bolívii. Konala až do 22. proti indickému mužstvu, za červenú kartu ktorú dostala. Držala portál na nule.

Hrá v Donosti s klubom Real Sociedad od 2018. Na sezónu 2020-2021 sa začala pripravovať s Real Sociedad z ligy Iberdrola