Počet zápasov v aktuálnej kategórii: 26 (vrátane Slovensko-Švédsko)
Počet gólov v kategórii: 1
V sezóne 2021-2022 súťaží v Poľsku s klubom KKKP Medyk Konin.
Náhradníčka na kvalifikačné zápasy MS 2023 v Írsku a Švédsku (november 2021).
Náhradníčka na zápas kvalifikácie MS 2023 proti Gruzínsku (októbra 2021).

18. júla 2020 1. FC Saarbrücken oficiálne oznámil prijatie do kampane na roky 2020-2021 v súťaži Frauen Bundesliga 2. Za tento nemecký klub odohrála aj ďalší slovenka: Patrícia Chládeková. Trénoval ich Taifour Diane (1972), guinejského pôvodu.

V priateľskom stretnutí proti Rakúsku, ktoré sa odohrala 23. 2. 2021, Dominika zostala v striedaní. Rakúsky tím zvíťazil 1:0 (skóre mala Marie-Therese Höbingerová, 14 minút, za asistencie Nicole Billa). Tento prípravný zápas sa hral na štadióne Hibernians v Paole (Malta). Zostala tiež v striedaní proti Malťanom (18/2/2021).
V roku 2020 skupina F sa uzavrela pred európskym šampionátom v Anglicku-2022. V zápase na Štadióne Antona Malatinského (Trnava) 1. decembra, Slovensko sa prepadlo medzi top tím tejto skupiny, Švédsko (0:6). Dominika sa zúčastnila 15 minút.
V predposlednom zápase tejto skupiny F, Slovensko prehralo proti Islandu (1:3) na seneckom mestskom štadióne 26. novembra 2020. 32 minút odohrala Dominika.
Slovenské futbalové reprezentantky zvíťazili v domácom stretnutí (Senec, 27.10.2020) kvalifikácie ME 2022 nad Lotyškami (2-0). Dominika zostala na lavičke.
Slovenské futbalové reprezentantky zvíťazili v piatkovom stretnutí 23.10/2020 kvalifikácie ME 2022 na pôde Maďariek v Budapešti 1-2 (Illovszky Rudolf Stadion). Dominika odohrala len posledna minuta.
Bola predvolaná na kontrolný zraz v termíne 16. 9. - 22. 9. 2020 v Senci, vratane neoficiálny prípravný zápas s tímom DAC Dunajská Streda 17 v utorok 22. 9. 2020.
Hrála 16 minút (11. marca 2020) a Slovenské futbalové reprezentantky boli porazení v druhom zápase na turnaji Cyprus Women’s Cup proti Fínsku (2-4).
Hrála 8 minút (8. marca 2020) a Slovenské reprezentantky remizovali v prvom zápase na turnaji Cyprus Women’s Cup s Mexikom (2-2).
Bola predvolaná na medzinárodnom turnaji na Cypre, na Women's Cup v Larnake (5.–11. marec 2020), kde Slovenské futbalové reprezentantky sa skonfrontujú s výbermi Mexika a Fínska.
Počas roku 2019 započítavala tri zápasov (celkom 167 minút). Toto je rozpis takých zápasov ktoré odohrala:
Na troch zápasoch tejto skupinovej fázy za Euro (167 minút), vrátane 8. novembra 2019 proti Maďarsku v Senci (46 minút).

Odohrala s Slovanom v Bratislave do leta 2020.
V Bratislave so Slovanom vstúpila vo všetkých troch zápasoch predchádzajúcej fázy (skupina 5) Ligy majstrov Európy proti Ferencváros (Maďarsko), Spartak Subotica (Srbsko) a Anenii Noi (Moldavsko), v auguste 2019. Asistovala 1-0 proti Ferencváros.
V rokoch 2013 až 2018 patrila do novozámockého klubu FK Union.
Futbalovo začínala s OTJ Horné Obdokovce (okres Topoľčany), Spartak Trnava a MFK Topvar Topoľčany.
Dominika Koleničková sa narodila v Brezne.

Posledná aktualizácia: 17 NOV 2021