Pozícía: Obrankyna
Aktuálna kategória: U23
Počet zápasov v aktuálnej kategórii: 1 (U23) / 2 (U19) / 9 (U17)
Počet gólov v kategórii: 0
Naroa Uriarte utrpela zranenie kolena počas tréningu v decembri 2021, ktorý sa konal s Athletic v Lezame. Utrpela trhlinu predného skríženého väzu pravého kĺbu, čo ju prinútilo zasiahnuť na operačnej sále. S prvým tímom Bilbaa sa zúčastnila tohto prvého kola Iberdrola lige 2021-2022 v desiatich konfrontáciách (deväť od začiatku, celkovo 795 minút). V Madride strelila gól proti Rayovi. Posledný zápas odohrala na návšteve San Isidro proti Grandadille Tenerife, keďže na štadióne La Palmera (prehra 2:0) odohrala 18.12.2021 33 minút.

Súťažila 90 minút v priateľskej konfrontácii hranej 29.11.2021 v Ciudad del Fútbol v Las Rozas (Madrid). Bez gólov vyrovnali Španielsko U23 a Nórsko U23, ktoré pripravila Monica Knudsen. Vynikla severská brankárka, debutantka Sunniva Skoglund (2002), klubu Stabæk. Pre Lauru del Río to bol tretí zápas ako španielskej trénerky v tejto kategórii.
V októbri 2021 ju zavolala Laura del Río s tímom do 23 rokov, no nezúčastnila sa na priateľských zápasoch proti Taliansku a Portugalsku.
Od 2. augusta 2019 sa zúčastnila na Caňamás Naranja COTIF na štadióne Els Arcs v l'Alcúdia (Valencia), v kategórii U-19. Hrala až do 49. minúty proti tímu Mauritánia a celému zápasu proti indickému tímu.
V roku 2018 bola v Uruguaji vyhlásená za majsterku sveta do 17 rokov, hoci hrala iba 28 minút proti Kanade.
Získala aj titul Európa do 17 rokov v rovnakom 2018 v Litve, v mestách Marijampolė, Alytus a Šiauliai, medzi 9. a 21. májom. Celkovo sa zúčastnila 4 zápasov (267 minút).