Počet zápasov v aktuálnej kategórii: 1 (U20) / 3 (U19) / 2 (U17) / 2 (U16)
Počet gólov v kategórii: 0
Koncom júla 2022 sa začína prípravná sezóna s prvým tímom FC Barcelona, ​​ktorý vedie Jonatan Giráldez.

V marci 2022 bola pozvaná na etapu s tímom U19 v Madride.
Výzva na prípravnú fázu pre tím U19 medzi 17. a 19. januárom 2022.
Clara povolal v októbri 2021 trénera Pedra Lópeza, aby tím U19 súťaži v Európe. Presunula sa do úvodnej fázy kontinentálneho turnaja v Portugalsku. V prvom zápase (19. októbra) na Mestskom štadióne v Albufeire nastúpila na 34 minút proti Slovensku (3:0). V druhom zápase odohrala 45 minút proti Portugalsku (22. októbra) na rovnakom štadióne (0:4). A v tretej konfrontácii sa zúčastnila 20 minút proti Českej republike (25. deň) a Španielsko pridalo na rovnakom štadióne plné víťazstvá (3:1). Preto bol klasifikovaný ako prvý zo skupiny.

Španielsko sa zúčastnilo dvoch konfrontácií proti Kostarike na Národnom štadióne (San José), ktoré sa uskutočnili pri príležitosti dvojstého výročia nezávislosti tejto stredoamerickej krajiny. Zodpovedali ženským tímom do 20 rokov, pretože Kostarika usporiada majstrovstvá sveta v tejto kategórii v auguste 2022. Španielsky tím je v réžii Pedra Lópeza, zatiaľ čo tím trikolóry trénuje Harold López. V prvom zápase, ktorý sa hral 16. 9. 2021, Španielsko zvíťazilo 0: 5 (do polčasu 0: 2). V druhom zápase, 19., opäť vyhral: 0-4 (bez gólov s prestávkou). Clara Rodríguez odohrala v úvodnej konfrontácii 28 minút a v druhom zápase zostala na lavičke.
Volal Pedro López na javisko v Alfaz del Pi (Alicante) od 7. do 10. júna 2021 (U19).
Volal Pedro López za tím U19 s cieľom prípravnej fázy medzi 10. a 12. májom 2021 v Las Rozas. Táto koncentrácia v Madride bola začiatkom tohto týždňa zrušená kvôli pandémii.
Predvolal ju Pedro López s tímom U19 na etapu do l'Alfàs del Pi (Alicante) medzi 5. a 7. aprílom 2021.
Zúčastnila sa 18 minút na prípravnom zápase proti Nemecku (súčasný európsky majster), ktorý hral Španielsko 16. januára 2020 v Komplexe esportiu v Salou (Tarragona). Španielsko pod 17 rokov zvíťazilo 3-1 proti tímu vedenému Friederike Kromp; bola poslednou z Toňa Is Piňera ako trénerka v tejto kategórii v roku 2020.
V januári 2019 súťažila na medzinárodnom atlantickom turnaji U-17, ktorý sa konal v Tíncerskom ostrovnom atletickom centre (Tenerife). 16. septembra odohrala úvodných 57 minút proti slovenskému reprezentantovi U-17 (3-0).
Patrí k základným divíziám FC Barcelona.

Posledná aktualizácia: 02 AUG 2022