Klub: ŽNK Medimurje Čakovec
Vek: 19 (20/11/2004)
Pozícía: stredopoliarka (krídlo) alebo obrankyňa
Aktuálna kategória: "A" ženy
Počet zápasov v aktuálnej kategórii: 3 (aj proti Srbsku v Trnave) / 5 (U19) / 11 (U17)
Počet gólov v kategórii: 1 (U17)
V sezóne 2024-2025 hrá v Chorvátsku s klubom ŽNK Medimurje Čakovec.

Nominovaná ako náhradná futbalistka v okne FIFA v júli 2024.

Slovensko padlo proti Srbsku v Trnave (0:4), 4. júna 2024. Zodpovedalo to štvrtému dňu B2-skupiny ME. 0:1 (min 35), práca útočníčky Jovany Damnjanović (Bayern Mníchov), po slovenskej prehre v strede poľa. 0:2 (min 55), dosiahla Tyla Jay Vlajnić (Western United Melbourne), keď sa presadila po asistencii Damnjanovićovej. 0:3 (min 87), dosiahla Miljana Ivanović (LSK Kvinner FK), po zavŕšení protiútoku. 0:4 (min 90+4), práca Niny Matejićovej (Červená zvezda Belehrad), aj v závere protiútoku v otvorenom poli. Lenka odohrala 22 minút.

Slovensko prehralo na návšteve v Belehrade (2:1). Táto konfrontácia ME sa konala na štadióne FK Čukarički 31. mája 2024. Zodpovedala tretiemu dňu skupiny B2. V návrate po zotavení zo zranenia posunula Slovenky dopredu Martina Šurnovská, ktorej pripísala asistenciu Patrícia Hmírová (min 9). Srbský tím pripravený Dragišom Zečevićom sa vrátil: 1:1 (min 22), skórovala Violeta Slović po rohu, ktorý zahrala Tijana Filipović. 2-1 (min 53), dosiahla Miljana Ivanovićová po asistencii Allegry Poljakovej. Lenka zostala na striedačke.
Bola povolaná na zápasy Slovenska medzi májom a júnom 2024.

MFK Dukla Banská Bystrica a MFK Ružomberok remizovali (3:3). Zodpovedalo to siedmemu dňu titulovej fázy, 18. máju 2024. Za Banskobystričanky skórovali dvakrát presne Lenka Mazuchová (min 75 a 87) a Monika Havranová (min 90). Za hosťujúci klub skórovali Monika Adamčiaková (min 18), Rebeka Žihlavníková (min 57) a Darina Hrúziková (min 67).
V deň zápasu 6. fázy titulu Slovan a Banská Bystrica remizovali v Bratislave (1:1). Táto konfrontácia sa odohrala 11. mája 2024. Hosťujúci tím presadila presne Lenka Mazuchová (min 8). Lucia Droppová vyrovnala z penalty (min 51).

Slovensko prehralo na návšteve Škótska 9. apríla 2024 (1:0). Táto konfrontácia zodpovedala druhému dňu kvalifikačnej fázy švajčiarskych majstrovstiev Európy žien 2025 (skupina B2). Hralo sa na štadióne Hampden Park (Glasgow). Jediný gól strelila Sophie Howard (Leicester), keď zakončila hlavičkou (min 62) po priamom kope Erin Cuthbertovej (Chelsea). S tímom, ktorý pripravil Pedro Martínez Losa z Madridu, dosiahla kapitánka Rachel Corsie (Aberdeen, 1989) 150 medzištátnych zápasov; konkuruje Aston Ville. Lenka zostala na lavičke.

Slovenské futbalové reprezentantky zdolali v Senci Izraelčanky 2:0 po góloch Patrície Hmírovej (min 35) a Márie Mikolajovej (min 39) 5. apríla 2024. Začala sa tak kvalifikačná fáza majstrovstiev Európy žien 2025. Patrícia Fischerová dosiahla sto medzištátnych zápasov so Slovenskom. Mužstvo pod vedením Petra Kopúňa má na konte tri víťazstvá za sebou bez inkasovaného gólu. Proti Izraelu Lenka odohrala 3 minút.

Bola povolaná do prvého okna FIFA v roku 2024. Slovenské reprezentanky čaká o zotrvanie v B-divízii Ligy národov UEFA v posledný februárový týždeň v dvojzápase s Lotyšskom.

V náhradnej nominácii oznámil ju Peter Kopúň na posledný dvojzápas roka 2023.

Banskobystrický klub vyhral na hosťovaní v Žiline (3:7). Zodpovedalo to dvanástemu dňu turnaja, 11. novembru. Dva góly strelila Lenka Mazuchová (min 32 y 64).

Slovensko zdolalo Rumunsko (1:0). Táto konfrontácia zodpovedala štvrtému dňu UEFA Women's Nations League (League B/Group B2), hranej 31. októbra 2023 na štadióne NTC (Senec). Jediný gól strelila Majky Mikolajová (min 64), po osobnej hre a zakončením z diaľky. Slovensko je na druhom mieste v skupine so siedmimi bodmi a zostávajú dva zápasy. Lenka zostala na striedačke.
Slovensko remizovalo na návšteve Rumunska (0:0). Táto konfrontácia zodpovedala tretiemu dňu UEFA Women's Nations League (League B/Group B2), ktorý sa hral 27. októbra 2023 na Stadionul Arcul de Triumf (Bukurešť). Lenka odohrala 3 minút. Debutovala.

Tréner Peter Kopúň ju nominoval na dva zápasy v septembri 2023 zodpovedajúce Lige národov UEFA (divízia B) proti Fínsku a Chorvátsku. Nedebutovala. Predtým už do kádra povolali, akurát ju nepustilo zranenie.

MFK Dukla Banská Bystrica odštartoval sezónu 2023-2024 12. augusta. Doma zdolali klub GFC regionálna akadémia Topoľčany (5:1). Góly strelili presne Lenka Mazuchová, hetrik (min 57, 61 a 67, druhý z trestného kopu a tretí z pokutového kopu), Monika Havranová (min 9, z penalty) a Tamara Gembická (min 58) . Oficiálne bol trénerom mužstva Jaroslav Boroviak. Ako technický asistent bol Martin Iliaš.
V sezóne 2023-2024 hrála v MFK Dukla Banská Bystrica.

Tréner reprezentácie žien Peter Kopúň nominoval na prípravný zápas proti Česku (14. júla 2023 v Opave), ale následne pre zranenie chýbala. Nedebutovala. Lenka Mazúchová je špecifický prípad, môže hrať v obrane a aj v krídelnom priestore na ľavej strane.

Lenka odohrala 59 minút v druhom zápase európskej kvalifikačnej fázy (2. kolo), 11. apríla 2023. Dala gól na 2:0 (min 12). Slovensko WU19 zdolalo Azerbajdžan WU19, ktorý trénuje Habib Aghayeb (4:0). Táto konfrontácia zodpovedala lige B/skupine B5, hranej v slovenskom meste Gabčíkovo.
Na turnaj druhej fázy kvalifikácie ME: 5. apríla, Slovensko WU19 - Čierna Hora WU19 (Gabčíkovo). 11. apríla, Slovensko WU19 - Azerbajdžan WU19 (Gabčíkovo).
Na kontrolný zraz v Senci (WU19), v nedeľu 12. februára 2023.
Odohrála s MFK Dukla Banská Bystrica 2022-2023.
Na fyzicko-kondičné testovanie v Nemciach U19 (28. - 29. 11. 2022).

Slovensko do 19 rokov štartovalo na ME 2022-2023 v meste Poprad. V 1. kole (liga A/skupina 4) ich 5.10.2022 zdolalo Dánsko (1:6). Gól Slovenska strelila Aneta Surová (min 60, 1:4), asistovala Paulína Hrdličková. Vylúčená bola presne Lenka Mazúchová (min 23). Za severský tím (trénovala Anja Heiner-Møller) skórovali Emilía Ásgeirsdóttir, poker, posledný z penalty; Jóhanna Fossdalsá Sørensen, tiež z penalty; a Ajla Habibović. Zuzana Nárožná spáchala oba penalty. Lenka odohrala 23 minút.

Slovenská reprezentácia do 19 rokov sa v lete 2022 zúčastnila dvoch prípravných zápasov proti Česku. 3. augusta mali na štadióne FK Dolní Němčí nerozhodne o jednom góle. Kapitánka Karen Maxová presadila Slovensko (min 34) po asistencii Karolíny Bayerovej. Nikola Pražienková remizovala (min 79). V ostatnej konfrontácii na 5. deň vyhrali Česi v slovenskom meste Nemšová (0:1). Jediný gól tímu pod vedením Jana Navrátila strelila Klára Bláhová (min 88). V úvodnom zápase odohrala Lenka 90 minút a v druhom zápase tiež 90.
Odštartuje novú reprezentačnú sezónu. Tréner reprezentácie WU19 Jozef Jelšic nominoval na dva prípravné zápasy s Českom.

V druhej fáze Euro U19 (Liga B-5, v Centre d'Entrenament FAF v Andorre, 5. apríla 2022) odohrala Lenka na začiatku turnaja 47 minút proti Arménsku do 19 rokov. Strelila hetrik: 3:0 (min 57); 6-0 (min 79), k voľnému kopu; a 7-0 (min 82). Zahodila faul pred stavom 4:0. Nahradila zranenú Bayerovú. Slovensko vyhralo 8:0.
V druhej fáze Euro U19 (Liga B-5, v Centre d’Entrenament FAF, 8. apríla 2022) nastúpila na 90 minút proti domácim Andorrčankám do 19 rokov. Skórovala na 0:2 (min 45+1). Slovensko vyhralo 0:6.
Na záver druhej fázy Euro U19 (Liga B-5, na rovnakom andorrskom štadióne 11. apríla 2022) zostala na lavičke proti Gruzínsku U19. Slovensko vyhralo 4:0 a skončilo na čele skupiny na víťaznej sérii bez inkasovaného gólu.

Pozvali ju na futbalovú prípravku do 19 rokov (kontrolný zraz) v marci 2022 v Senci.
Reprezentácia dievčat do 19 rokov: v Portugalsku prvú fázu kvalifikácie o postup na ME. V úvodný deň (19. októbra) nastúpila na 31 minút proti Španielsku na mestskom štadióne v Albufeire (prehra 0:3). V druhom zápase odohrala 27 minút proti Česku (22. októbra) na štadióne Albufeira (prehra 1:2). V tretej konfrontácii odohrala 28 minút proti domácemu Portugalsku (25. októbra) na štadióne Algarve (prehra 4:2).
Zúčastnila sa 29 minút proti Bielorusku. Slovensko zvíťazilo nad tímom trénera Uladzimira Shyndzikaua 3:1 (po polčase 1:0). Táto priateľská konfrontácia zodpovedala príprave na ME U19. Hralo sa 14. septembra 2021 v areáli DAC Akadémia (Dunajská Streda).

V sezóne 2021-2022 súťažíla s Nitrou.

Zúčastnila sa 30 minút s tímom U19 na zápase priateľskej prípravy proti Poľsku v meste Poprad, v tejto kategórii po obnovení v dôsledku pandémie. 11. júna 2021, Slovensko prehralo s Poliakmi 0:2. Dve futbalistky z AZS Vroclav skórovali: Marcelina Buś (50. minúta) a Aleksandra Dudziak (53. minúta, penalta). Tento zápas znamenal debut poľskej trénerky do 19 rokov Katarzyny Barlewiczovej.

Bola predvolaná na turnaj elitu (skupina 5) ktorý sa bude konať v anglickom meste Burton-on-Trent proti Francúzsku, Walesu a hostiteľskému tímu. Zodpovedá Euro-2020 v kategórii U17.
Zúčastnila sa 2 zápasov kvalifikačného kola predelitu (skupina 4), ktoré sa konalo v Senci (Slovensko) od 20. do 26. októbra 2019 (86 minút). Zodpovedá Euro-2020 v kategórii U17.

Patríla FC Nitra. V piatich súťažných kolách, ktoré zodpovedali I.lige žien hranej do 11. októbra 2020, počítala 7 gólov.
Odohrála s MFK Dukla Banská Bystrica. Pochádza z MFK Zvolen.
Začínala v kluboch Zvolenská Slatina a Selce.
Narodená: 20. novembra 2004 v Banskej Bystrici.

Posledná aktualizácia: 10 JÚL 2024