Aktuálna kategória: U-19
Počet zápasov v aktuálnej kategórii:
Počet gólov v kategórii:
Reprezentačný tréner Ženy A Peter Kopúň oznámil nomináciu na kontrolný zraz, od pondelok 1. augusta 2022 v areáli X-Bionic Sphere v Šamoríne.

V druhej fáze Euro U19 (Liga B-5, v Centre d'Entrenament FAF v Andorre, 5. apríla 2022) odohrala Radoslava na začiatku turnaja 24 minút proti Arménsku do 19 rokov. Slovensko vyhralo 8:0: dva hetriky (Pelikánová a Mazúchová); góly strelili aj Retkesová a Žihlavníková.
V druhej fáze Euro U19 (Liga B-5, v Centre d’Entrenament FAF, 8. apríla 2022) zostala na lavičke proti domácim Andorrčankám do 19 rokov. Slovensko vyhralo 0:6.
Na záver druhej fázy Euro U19 (Liga B-5, na rovnakom andorrskom štadióne 11. apríla 2022) nastúpila na 53 minút proti Gruzínsku U19. Slovensko vyhralo 4:0 a skončilo na čele skupiny na víťaznej sérii bez inkasovaného gólu.

Zúčastnila sa 7 minút s tímom U19 na zápase priateľskej prípravy proti Poľsku v meste Poprad, v tejto kategórii po obnovení v dôsledku pandémie. 11. júna 2021, Slovensko prehralo s Poliakmi 0:2. Dve futbalistky z AZS Vroclav skórovali: Marcelina Buś (50. minúta) a Aleksandra Dudziak (53. minúta, penalta). Tento zápas znamenal debut poľskej trénerky do 19 rokov Katarzyny Barlewiczovej.

Na kontrolný zraz v Bánovciach nad Bebravou v septembri 2020 (reprezentácie dievčat do 19 rokov)
90 minút v prvom predkole Ligy majstrov žien (jediný zápas). Slovan Bratislava odcestoval do Litvy v zápase s Gintrou na centrálnom štadióne Šiauliai (4:0), 4. novembra 2020.
Zúčastnila sa tri zápasov kvalifikačného kola predelitu (skupina 4), ktoré sa konalo v Senci (Slovensko) od 20. do 26. októbra 2019 (36 minút). Zodpovedá Euro-2020 v kategórii U17.
Zúčastnila sa tri zápasov (157 minút) Elitného kola (skupina 3), ktoré sa konalo od 23. do 29. marca vo švédskych mestách Borås a Göteborg. Zodpovedá Majstrovstvám Európy do 17 rokov v roku 2019.
V januári 2019 súťažila na medzinárodnom atlantickom turnaji U-17, ktorý sa konal v Tíncerskom ostrovnom atletickom centre (Tenerife). 16. septembra odohrala 45 minút proti španielskej futbalovej reprezentácii U-17 (3-0).