Pozícía: Útočníčka alebo stredopoliarka
Aktuálna kategória: "A" ženy a U19
Počet zápasov v aktuálnej kategórii: 4 (aj proti Fínsku v Trnave)
Počet gólov v kategórii: 0
Prestížne ocenenie pre najlepšiu futbalistku roka v kategórii do 19 rokov si na galavečer Grassroots Gala prevzala Karolína Bayerová. Vo vyhlásení pre oficiálnu stránku Slovenského futbalového zväzu (február 2024), aktuálne futbalistka 1. FC Slovácko priznala, že ocenenie ju motivuje do ďalšej práce a stále chce pomyselnú latku posúvať vyššie.

Slovenské futbalové reprezentantky remizovali s Fínskom 2:2. Slovenky živili šancu na účasť v baráži o postup do najvyššej kategórie, no víťazstvo Chorvátska nad Rumunskom ich odsunulo na tretiu priečku a vo februárovej baráži bude Slovensko musieť uhájiť miesto v B-skupine tejto súťaže. So severským tímom sa hralo 5. decembra 2023 na štadióne Antona Malatinského (Trnava). Zodpovedalo to šiestemu a poslednému dňu UEFA Women's Nations League (Liga B/Skupina B2). Slovensko strelilo gól v každom polčase: 1:1 dosiahla Diana Lemešová (min 32), po odrazenej lopte; na predchádzajúcej akcii sa zúčastnili Škorvánková a Mikolajová. Stav 2:1 presne zariadila Mária Mikolajová strelou ľavačkou (min 61) po asistencii Vojtekovej a hre Morávkovej. Debutantky boli dve: Sofia Anna Škerdová a Fínka Lotta Lindström. Karolína odohrala 22 minút.

Slovensko prehralo na návšteve Veľkej Gorice proti Chorvátsku (2:0), 1. decembra na štadióne Gradski. Zodpovedalo to piatemu dňu UEFA Women's Nations League (Liga B/Skupina B2). V 54. minúte otvorila skóre Ružica Krajinović (Sturm Graz), po priamom kope Izabela Lojna (Osijek). V 60. minúte zvýšila rozdiel Jelena Dordic (First Vienna FC 1894), po asistencii Ivany Rudelić (Bayern Mníchov). Karolína odohrala 33 minút proti tímu, ktorý pripravil Nenad Gračan.
Tréner Peter Kopúň nominoval ju na posledný dvojzápas roka 2023.

Slovensko zdolalo Rumunsko (1:0). Táto konfrontácia zodpovedala štvrtému dňu UEFA Women's Nations League (League B/Group B2), hranej 31. októbra 2023 na štadióne NTC (Senec). Jediný gól strelila Majky Mikolajová (min 64), po osobnej hre a zakončením z diaľky. Slovensko je na druhom mieste v skupine so siedmimi bodmi a zostávajú dva zápasy. Karolína odohrala 34 minút.
Slovensko remizovalo na návšteve Rumunska (0:0). Táto konfrontácia zodpovedala tretiemu dňu UEFA Women's Nations League (League B/Group B2), ktorý sa hral 27. októbra 2023 na Stadionul Arcul de Triumf (Bukurešť). Karolína zostala na striedačke.

V náhradnej nominácii oznámil Peter Kopúň v septembri 2023.
Tréner reprezentácie žien Peter Kopúň v júli 2023 ju zaradil do nominácie substitučnej rezervy.

Karolína odohrala 90 minút v druhom zápase európskej kvalifikačnej fázy (2. kolo), 11. apríla 2023. Zakončila z brvna (min 24). Slovensko WU19 zdolalo Azerbajdžan WU19, ktorý trénuje Habib Aghayeb (4:0). Táto konfrontácia zodpovedala lige B/skupine B5, hranej v slovenskom meste Gabčíkovo.
Karolína odohrala všetkých 90 minút na začiatku európskej kvalifikačnej fázy (2. kolo), 5. apríla 2023. Dala gól na 2:3 (min 71). Slovensko WU19 prehralo s Čiernou Horou WU19, ktorú pripravoval Ivan Tatar (2:3). Táto konfrontácia zodpovedala lige B/skupine B5, hranej v slovenskom meste Gabčíkovo. Hetrik (min 40, 54 a 65) zaznamenala Nejla Bicić (ŽFK Budućnost Podgorica). Anastasija Rakočević bola vylúčená za dvojitú žltú kartu (min 84).
Na turnaj druhej fázy kvalifikácie ME: 5. apríla, Slovensko WU19 - Čierna Hora WU19 (Gabčíkovo). 11. apríla, Slovensko WU19 - Azerbajdžan WU19 (Gabčíkovo).
Na kontrolný zraz v Senci (WU19), v nedeľu 12. februára 2023. Následne bola prepustená.
Na fyzicko-kondičné testovanie v Nemciach U19 (28. - 29. 11. 2022).

Slovensko do 19 rokov zakončilo turnaj v Poprade treťou prehrou v rade, tentoraz proti Slovinsku (1:2), 11. októbra. Slovenský tím posunula Júlia Iľková (min 26), ktorej asistovala presne Karolína Bayerová. Za tím pod vedením Petry Mikelnovej otočili skóre Nina Kajzba (min 27) a Anja Eferl (min 59). Karolína sa zúčastnila 90 minút.
Slovensko U19 odohralo svoj druhý zápas v meste Poprad. Padlo porážkou proti Anglicku (0:3) 8.10.2022. Za anglický tím (trénerka Emma Coates) si strelili vlastný gól presne Bayerová (min 3), Alex Hennessy (min 52) a Keira Barry (min 77). Karolína odohrala 45 minút (prvá časť).
Slovensko do 19 rokov štartovalo na ME 2022-2023 v meste Poprad. V 1. kole (liga A/skupina 4) ich 5.10.2022 zdolalo Dánsko (1:6). Gól Slovenska strelila Aneta Surová (min 60, 1:4), asistovala Paulína Hrdličková. Vylúčená bola Lenka Mazúchová (min 23). Za severský tím (trénovala Anja Heiner-Møller) skórovali Emilía Ásgeirsdóttir, poker, posledný z penalty; Jóhanna Fossdalsá Sørensen, tiež z penalty; a Ajla Habibović. Zuzana Nárožná spáchala oba penalty. Karolína odohrala 81 minút.

Slovenská reprezentácia do 19 rokov sa v lete 2022 zúčastnila dvoch prípravných zápasov proti Česku. 3. augusta mali na štadióne FK Dolní Němčí nerozhodne o jednom góle. Kapitánka Karen Maxová presadila Slovensko (min 34) presne po asistencii Karolíny Bayerovej. Nikola Pražienková remizovala (min 79). V ostatnej konfrontácii na 5. deň vyhrali Česi v slovenskom meste Nemšová (0:1). Jediný gól tímu pod vedením Jana Navrátila strelila Klára Bláhová (min 88). V úvodnom zápase odohrala Karolína prvý polčas a v druhom zápase odohrala 60 minút.
Odštartuje novú reprezentačnú sezónu. Tréner reprezentácie WU19 Jozef Jelšic nominoval na dva prípravné zápasy s Českom.

V druhej fáze Euro U19 (Liga B-5, v Centre d'Entrenament FAF v Andorre, 5. apríla 2022) odohrala Karolína na začiatku turnaja 44 minút proti Arménsku do 19 rokov. Pre zranenie musela byť vystriedaná. Slovensko vyhralo 8:0: dva hetriky (Pelikánová a Mazúchová); góly strelili aj Retkesová a Žihlavníková.
V druhej fáze Euro U19 (Liga B-5, v Centre d’Entrenament FAF, 8. apríla 2022) nastúpila na 30 minút proti domácim Andorrčankám do 19 rokov. Slovensko vyhralo 0:6.
Na záver druhej fázy Euro U19 (Liga B-5, na rovnakom andorrskom štadióne 11. apríla 2022) nastúpila na 39 minút proti Gruzínsku U19. Slovensko vyhralo 4:0 a skončilo na čele skupiny na víťaznej sérii bez inkasovaného gólu.

So slovenským výberom žien odohrala 14 minút (debutovala) na záver medzinárodného turnaja Pinatar Cup víťazstvom (2:0) nad Poľskom, ktorého trénerkou je Nina Patalon. Táto konfrontácia sa odohrala 22.2.2022 v športových zariadeniach La Manga (Murcia). Góly strelili Mária Mikolajová (min 55) a Stela Semanová (min 83). Slovensko skončilo na turnaji na siedmom mieste a Poľsko na ôsmom mieste.
V druhom zápase zostala na lavičke.
Reprezentácia (ženy A): nomináciu na medzinárodný turnaj Pinatar Cup (február 2022). V prvom zápase zostala na lavičke.

Súťaží s českým klubom Slovácko.

Pozvali ju na futbalovú prípravku do 19 rokov (kontrolný zraz) v marci 2022 v Senci.
Reprezentácia dievčat do 19 rokov; 2021 prvú fázu kvalifikácie o postup na ME: vypadla dlhodobo zranené.

Zúčastnila sa 62 minút s tímom U19 na zápase priateľskej prípravy proti Poľsku v meste Poprad, v tejto kategórii po obnovení v dôsledku pandémie. 11. júna 2021, Slovensko prehralo s Poliakmi 0:2. Dve futbalistky z AZS Vroclav skórovali: Marcelina Buś (50. minúta) a Aleksandra Dudziak (53. minúta, penalta). Tento zápas znamenal debut poľskej trénerky do 19 rokov Katarzyny Barlewiczovej.

Odohrála s ŠK Slovan Bratislava.

81 minút v prvom predkole Ligy majstrov žien (jediný zápas). Slovan Bratislava odcestoval do Litvy v zápase s Gintrou na centrálnom štadióne Šiauliai (4:0), 4. novembra 2020.
Bola predvolaná na turnaj elitu (skupina 5) v anglickom meste Burton-on-Trent proti Francúzsku, Walesu a hostiteľskému tímu. Zodpovedá Euro-2020 v kategórii U17.
Zúčastnila sa tri zápasov kvalifikačného kola predelitu (skupina 4), ktoré sa konalo v Senci (Slovensko) od 20. do 26. októbra 2019 (143 minút). Zodpovedá Euro-2020 v kategórii U17.

Posledná aktualizácia: 15 FEB 2024