Pozícía: Útočníčka alebo stredopoliarka
Aktuálna kategória: "A" ženy a U19
Počet zápasov v aktuálnej kategórii: 1 (A)
Počet gólov v kategórii: 0
Slovenská reprezentácia do 19 rokov sa v lete 2022 zúčastnila dvoch prípravných zápasov proti Česku. 3. augusta mali na štadióne FK Dolní Němčí nerozhodne o jednom góle. Kapitánka Karen Maxová presadila Slovensko (min 34) presne po asistencii Karolíny Bayerovej. Nikola Pražienková remizovala (min 79). V ostatnej konfrontácii na 5. deň vyhrali Česi v slovenskom meste Nemšová (0:1). Jediný gól tímu pod vedením Jana Navrátila strelila Klára Bláhová (min 88). V úvodnom zápase odohrala Karolína prvý polčas a v druhom zápase odohrala 60 minút.
Odštartuje novú reprezentačnú sezónu. Tréner reprezentácie WU19 Jozef Jelšic nominoval na dva prípravné zápasy s Českom.

V druhej fáze Euro U19 (Liga B-5, v Centre d'Entrenament FAF v Andorre, 5. apríla 2022) odohrala Karolína na začiatku turnaja 44 minút proti Arménsku do 19 rokov. Pre zranenie musela byť vystriedaná. Slovensko vyhralo 8:0: dva hetriky (Pelikánová a Mazúchová); góly strelili aj Retkesová a Žihlavníková.
V druhej fáze Euro U19 (Liga B-5, v Centre d’Entrenament FAF, 8. apríla 2022) nastúpila na 30 minút proti domácim Andorrčankám do 19 rokov. Slovensko vyhralo 0:6.
Na záver druhej fázy Euro U19 (Liga B-5, na rovnakom andorrskom štadióne 11. apríla 2022) nastúpila na 39 minút proti Gruzínsku U19. Slovensko vyhralo 4:0 a skončilo na čele skupiny na víťaznej sérii bez inkasovaného gólu.

So slovenským výberom žien odohrala 14 minút (debutovala) na záver medzinárodného turnaja Pinatar Cup víťazstvom (2:0) nad Poľskom, ktorého trénerkou je Nina Patalon. Táto konfrontácia sa odohrala 22.2.2022 v športových zariadeniach La Manga (Murcia). Góly strelili Mária Mikolajová (min 55) a Stela Semanová (min 83). Slovensko skončilo na turnaji na siedmom mieste a Poľsko na ôsmom mieste.
V druhom zápase zostala na lavičke.
Reprezentácia (ženy A): nomináciu na medzinárodný turnaj Pinatar Cup (február 2022). V prvom zápase zostala na lavičke.

Súťaží s českým klubom Slovácko.

Pozvali ju na futbalovú prípravku do 19 rokov (kontrolný zraz) v marci 2022 v Senci.
Reprezentácia dievčat do 19 rokov; 2021 prvú fázu kvalifikácie o postup na ME: vypadla dlhodobo zranené.

Zúčastnila sa 62 minút s tímom U19 na zápase priateľskej prípravy proti Poľsku v meste Poprad, v tejto kategórii po obnovení v dôsledku pandémie. 11. júna 2021, Slovensko prehralo s Poliakmi 0:2. Dve futbalistky z AZS Vroclav skórovali: Marcelina Buś (50. minúta) a Aleksandra Dudziak (53. minúta, penalta). Tento zápas znamenal debut poľskej trénerky do 19 rokov Katarzyny Barlewiczovej.

Odohrála s ŠK Slovan Bratislava.

81 minút v prvom predkole Ligy majstrov žien (jediný zápas). Slovan Bratislava odcestoval do Litvy v zápase s Gintrou na centrálnom štadióne Šiauliai (4:0), 4. novembra 2020.
Bola predvolaná na turnaj elitu (skupina 5) v anglickom meste Burton-on-Trent proti Francúzsku, Walesu a hostiteľskému tímu. Zodpovedá Euro-2020 v kategórii U17.
Zúčastnila sa tri zápasov kvalifikačného kola predelitu (skupina 4), ktoré sa konalo v Senci (Slovensko) od 20. do 26. októbra 2019 (143 minút). Zodpovedá Euro-2020 v kategórii U17.

Posledná aktualizácia: 09 AUG 2022