Pozícía: Útočníčka alebo stredopoliarka
Aktuálna kategória: U-19
Počet zápasov v aktuálnej kategórii:
Počet gólov v kategórii:
Myjavčanky nepostúpili: víťazstvo v semifinále a prehra vo finále. 18.8.2022, futbalistky Spartaka Myjava zvíťazili v zápase 1. predkola Ligy majstrov na pôde Breznice Pljevlja (Pod Malim brdom, Budva) 2:3. Čiernohorský tím viedol po 20 minútach už 2:0, no hráčky Myjavy o chvíľu znížili, keď sa gólovo presadila Laura Retkesová (min 26). Slovenky chytili druhý dych po úspešnej penalte Bogorovej v druhom dejstve (min 78) a obrat zavŕšila v 85. minúte Retkesová. 21.8.2022, v finále 10. skupiny podľahli albánskemu družstvu Vllaznia Shkodër 0:1. Jediný gól strelila Jehona Shala (min 44). Katarína odohrala prvý deň 66 minút (pridala asistenciu na 2:1) a v druhom zápase 75 minút.

Pozvali ju na futbalovú prípravku do 19 rokov (kontrolný zraz) v marci 2022 v Senci.
Reprezentácia dievčat do 19 rokov: v Portugalsku prvú fázu kvalifikácie o postup na ME. V úvodný deň (19. októbra) nastúpila na 31 minút proti Španielsku na mestskom štadióne v Albufeire (prehra 0:3). V druhom zápase odohrala 27 minút proti Česku (22. októbra) na štadióne Albufeira (prehra 1:2). V tretej konfrontácii odohrala 45 minút (prvý polčas) proti domácemu Portugalsku (25. októbra) na štadióne Algarve (prehra 4:2).

Súťaží so Spartakom Myjava.

Na kontrolný zraz v Bánovciach nad Bebravou v septembri 2020 (reprezentácie dievčat do 19 rokov)
Bola predvolaná na turnaj elitu (skupina 5) ktorý sa bude konať v anglickom meste Burton-on-Trent proti Francúzsku, Walesu a hostiteľskému tímu. Zodpovedá Euro-2020 v kategórii U17.
Zúčastnila sa 3 zápasov kvalifikačného kola predelitu (skupina 4), ktoré sa konalo v Senci (Slovensko) od 20. do 26. októbra 2019 (191 minút). Zodpovedá Euro-2020 v kategórii U17. Skórovala jediný gól proti Estónsku.
V januári 2019 súťažila na medzinárodnom atlantickom turnaji U-17, ktorý sa konal v Tíncerskom ostrovnom atletickom centre (Tenerife). 16. septembra odohrala 45 minút proti španielskej futbalovej reprezentácii U-17 (3-0).