Počet zápasov v aktuálnej kategórii: 7 (A) aj proti Chorvátsku
Počet gólov v kategórii: 0 (A)
Bola povolaná do prvého okna FIFA v roku 2024. Slovenské reprezentanky čaká o zotrvanie v B-divízii Ligy národov UEFA v posledný februárový týždeň v dvojzápase s Lotyšskom. Neskôr pre zranenie odišla.

Tréner Peter Kopúň nominoval ju na posledný dvojzápas roka 2023.

Po kapitánke Škorvánkovej opustila spoluhráčky aj Patrícia Mudráková (25.10.2023). „Mala zdravotné problémy, črevná viróza ju veľmi oslabila,“ vysvetlila túto zmenu lekárka tímu Alice Martinkovičová. V priebehu stredajšieho dopoludnia sa k tímu pripojila Karolína Bayerová z 1. FC Slovácko.

Slovensko zdolalo Chorvátsko (4:0). Táto konfrontácia zodpovedala druhému dňu UEFA Women's Nations League (League B/Group B2), hranej 26. septembra 2023 na štadióne NTC (Senec). Patrícia Hmírová zaznamenala hetrik (min 24, 60 a 73). Skóre skompletizovala Tamara Morávková (2:0, min 34). Diana Lemešová dostala červenú kartu za dvojnásobnú žltú kartu (min 45+1). Patrícia odohrala 45 minút (druhý polčas).
Tréner Peter Kopúň ju nominoval na dva zápasy v septembri 2023 zodpovedajúce Lige národov UEFA (divízia B) proti Fínsku a Chorvátsku.
V sezóne 2023-2024 hrá v Česku za FC Baník Ostrava.

Patrícia odohrala 3 minút na Mestskom štadióne v Opave 14. júla 2023. Česká republika v prípravnom zápase zdolala Slovensko (3:0). Tri góly padli v poslednej štvrťhodine. Skóre otvorila vlastným gólom Diana Bartovičová, po centri Anny Dlaskovej (min 77). Rozšírila Aneta Pochmanová (min 84), za asistencie Andrey Staškovej. Práve nová futbalistka AC Miláno strelila tretí gól (min 88), po prihrávke Kamily Dubcovej. Za družstvo pod vedením Karla Rada zakončovala od brvna Gabriela Šlajsová (min 40). V posledných minútach debutovala za Slovensko Katarína Vredíková.
Tréner reprezentácie žien Peter Kopúň nominoval na prípravný zápas proti Česku (14. júla v Opave), poslednou previerkou pred štartom novej súťaže Ligy národov, Patrícia Mudráková.

Patrícia zostala na lavičke. Slovenské futbalové reprezentantky prehrali v pondelkovom (10.4.2023) prípravnom medzištátnom zápase v Senci s Fínskom 0:2. Hostky sa ujali vedenia v 34. minúte po vlastnom góle Diany Lemešovej, v 64. minúte poistila ich triumf striedajúca Jutta Rantalaová. Fínsko má v roku 2023 na konte päť víťazstiev v rade. Polhodinu zápasu musela pre zranenie vystriedať kapitánka Olga Ahtinen, ktorú nahradila debutantka Oona Siren. Elli Pikkujämsä a Adelina Engman sa zúčastnili hry 0:1. Emma Koivisto si pripísala asistenciu na 0:2 po akcii Lindy Sällströmovej.
Patrícia zostala na lavičke v NTC Senec (7.4.2023). Slovenské reprezentantky podľahli v prvom z dvojice prípravných medzištátnych zápasov s Fínskom 0:1. V prvom polčase bola lopta do brvna severskej brány. Dala gól v druhom polčase (69. minúte) fínska hráčka Katariina Kosolaová (2001, KIF Örebro). Gólový debut pre Katariinu. Domáce nevyužili príležitosť vyrovnať v 87. minúte, keď Jana Vojteková nepremenila pokutový kop. Penaltu spáchala Natalia Kuikka na Stele Semanovej.
Bola povolaná na dva prípravné zápasy proti Fínsku v apríli 2023 na štadióne NTC Senec.

V druhom zápase v rámci tureckého sústredenia remizovala slovenská reprezentácia so Srbskom (0:0), ktoré trénuje Dragiša Zečević. Táto prípravná konfrontácia sa odohrala 21. februára 2023 v IC Santai Training Center (Antalya). Patrícia odohrala 30 minút.
O prvého medzištátneho zápasu ženskej reprezentácie v kalendárnom roku 2023 (17.2.2023), Slovenské futbalistky prehrali na sústredení v tureckom Manavgate (Arslan Zeki Demirci Spor Kompleksi) s reprezentáciou Maroka 0:3. Zverenky Petra Kopúňa inkasovali všetky góly v druhom polčase. Patrícia sa zúčastnila základnej zostavy (90 min).

Slovensko prehralo s Rakúskom (3:0) v prípravnom zápase hranom 15. novembra 2022 na štadióne Wiener Neustadt Ergo Arena. Za tím pod vedením Irene Fuhrmann strelili góly Julia Hickelsberger (min 18, po asistencii Katji Wienerroither); Virginia Kirchberger (min 43, hlavička, po rohovom kope Annabel Schasching); a Laura Feiersinger (min 54, v službách Hickelsbergera). Virginia sa po takmer roku absencie pre zranenie holennej a lýtkovej kosti opäť objavila ako štartérka; Laura dosiahla zápas 101; a v druhej časti debutovala Eileen Campbell (SCR Altach). Patrícia sa zúčastnila 90 minút.
Slovensko 11. novembra 2022 v prípravnom zápase prehralo s Belgickom (7:0) na Stade Joseph Marien/Duden Park (Forest or Vorst). Strelili góly: Sari Kees (1:0, min 14), vlastný gól Diany Bartovičovej po akcii Jill Janssens (2:0, min 23), Tessa Wullaert (3:0, min 25, 70. gól za reprezentáciu), Tine de Caigny (4:0, min 32), Hannah Eurlings (5:0, min 55), opäť Wullaert (6:0, min 76) a Ella van Kerkhoven (7:0, min 84). Julie Biesmans dosiahla 100 zápasov. Patrícia odohrala 13 minút.

V sezóne 2022-2023 hrála za Spartak Trnava.

V predposlednom kvalifikačnom zápase MS 2023 (1.9.2022 / A-skupina) slovenské reprezentantky vyhrali nad domácim Gruzínskom (0:4). Do streleckej listiny sa postupne zapísali Patrícia Hmírová (min 1), Patrícia Fischerová (min 17), Martina Šurnovská (min 63) a Jana Vojteková (min 79), na štadióne Tengiz Burjanadze v meste Gori. Patrícia súťažila 25 minút. Debut v národnom tíme.
Ženská reprezentácia vo dvoch hracích termínoch ukončí skupinový program kvalifikácie MS 2023. Peter Kopúň nominoval na dvojzápas v Gruzínsku a doma s Írskom.

V druhej fáze Euro U19 (Liga B-5, v Centre d'Entrenament FAF v Andorre, 5. apríla 2022) odohrala Patrícia na začiatku turnaja 90 minút proti Arménsku do 19 rokov. Slovensko vyhralo 8:0: dva hetriky (Pelikánová a Mazúchová); góly strelili aj Retkesová a Žihlavníková.
V druhej fáze Euro U19 (Liga B-5, v Centre d’Entrenament FAF, 8. apríla 2022) nastúpila na 90 minút proti domácim Andorrčankám do 19 rokov. Slovensko vyhralo 0:6.
Na záver druhej fázy Euro U19 (Liga B-5, na rovnakom andorrskom štadióne 11. apríla 2022) nastúpila na 90 minút proti Gruzínsku U19. Slovensko vyhralo 4:0 a skončilo na čele skupiny na víťaznej sérii bez inkasovaného gólu.

V zozname náhradníčok v súvislosti s medzinárodným turnajom Pinatar Cup (február 2022) s národným tímom „A“.

Pozvali ju na futbalovú prípravku do 19 rokov (kontrolný zraz) v marci 2022 v Senci.
Reprezentácia dievčat do 19 rokov: v Portugalsku prvú fázu kvalifikácie o postup na ME. V úvodný deň (19. októbra) nastúpila na 90 minút proti Španielsku na mestskom štadióne v Albufeire (prehra 0:3). V druhom zápase odohrala tiež 90 minút proti Česku (22. októbra) na štadióne Albufeira (prehra 1:2). V tretej konfrontácii odohrala 90 minút proti domácemu Portugalsku (25. októbra) na štadióne Algarve (prehra 4:2).
Zúčastnila sa 90 minút proti Bielorusku. Slovensko zvíťazilo nad tímom trénera Uladzimira Shyndzikaua 3:1 (po polčase 1:0). Táto priateľská konfrontácia zodpovedala príprave na ME U19. Hralo sa 14. septembra 2021 v areáli DAC Akadémia (Dunajská Streda).

V sezóne 2021-2022 súťažíla so Žilinou.

Zúčastnila sa 90 minút s tímom U19 na zápase priateľskej prípravy proti Poľsku v meste Poprad, v tejto kategórii po obnovení v dôsledku pandémie. 11. júna 2021, Slovensko prehralo s Poliakmi 0:2. Dve futbalistky z AZS Vroclav skórovali: Marcelina Buś (50. minúta) a Aleksandra Dudziak (53. minúta, penalta). Tento zápas znamenal debut poľskej trénerky do 19 rokov Katarzyny Barlewiczovej.

Na kontrolný zraz v Bánovciach nad Bebravou v septembri 2020 (reprezentácie dievčat do 19 rokov)
Bola predvolaná na turnaj elitu (skupina 5) v anglickom meste Burton-on-Trent proti Francúzsku, Walesu a hostiteľskému tímu. Zodpovedá Euro-2020 v kategórii U17.
Zúčastnila sa tri zápasov kvalifikačného kola predelitu (skupina 4), ktoré sa konalo v Senci (Slovensko) od 20. do 26. októbra 2019 (225 minút). Zodpovedá Euro-2020 v kategórii U17.
Zúčastnila sa tri zápasov (160 minút) Elitného kola (skupina 3), ktoré sa konalo od 23. do 29. marca vo švédskych mestách Borås a Göteborg. Zodpovedá Majstrovstvám Európy do 17 rokov v roku 2019.
V januári 2019 súťažila na medzinárodnom atlantickom turnaji U-17, ktorý sa konal v Tíncerskom ostrovnom atletickom centre (Tenerife). 16. septembra odohrala 75 minút proti španielskej futbalovej reprezentácii U-17 (3-0).
Odohrála s MŠK Žilina, z MFK Dukla Banská Bystrica.

Posledná aktualizácia: 20 FEB 2024