Aktuálna kategória: "A" ženy
Počet zápasov v aktuálnej kategórii: 10 (vrátane Írska v Senci)
Počet gólov v kategórii: 1 (A)
V sezóne 2022-2023 hrá v Taliansku s Hellas Verona.

Slovenská reprezentácia žien v závere skupinovej fázy MS 2023 (6. septembra 2022 / A-skupina) prehrala doma s Írskom (0:1). Stela súťažila 26 minút v Senci. Jediný gól (min 37) strelila Denise O'Sullivan (North Carolina Courage).
Ženská reprezentácia vo dvoch hracích termínoch ukončí skupinový program kvalifikácie MS 2023. Peter Kopúň nominoval na dvojzápas v Gruzínsku a doma s Írskom.
3 minút súťažila 8. apríla 2022 v Trnave. Slovensko a Fínsko si vyrovnali jeden (skupina A kvalifikácie MS 2023). Skóre otvorila Nordička Tuija Hyyrynenová (min 6) a vyrovnala Martinu Šurnovskú (min 16).

So slovenskou reprezentáciou žien odohrala na záver medzinárodného turnaja Pinatar Cup víťazstvom (2:0) nad Poľskom pod vedením trénerky Niny Patalon 28 minút. Táto konfrontácia sa odohrala 22.2.2022 v športových zariadeniach La Manga (Murcia). Góly strelili Mária Mikolajová (min 55) a presne Stela Semanová (min 83). Slovensko skončilo na turnaji na siedmom mieste a Poľsko na ôsmom mieste.
V druhom zápase Pinatar Cupu sa zúčastnila 60 minút. Škótsky tím, ktorý trénuje Španiel Pedro Martínez Losa, zdolal Slovensko (2:0). Porazili Abi Harrison (min 4) a Martha Thomas (min 27), 19. februára.
Na začiatku turnaja v Španielsku odohrala 20 minút. Na Pinatar Cupe 2022 (Murcia) prehrali slovenské reprezentantky s Belgickom (0:4), 16.02.2022. 33’ Eurlings (Leuven) 0:1, 71’ Cayman (Lyon) 0:2, 89’ De Caigny (Hoffenheim) 0:3, 90’ Wijnants (Anderlecht) 0:4.

Od januára 2022 hrála na Cypre s Arisom Limassolom.
Náhradníčka na kvalifikačné zápasy MS 2023 v Írsku a Švédsku (november 2021).
Náhradníčka na zápas kvalifikácie MS 2023 proti Gruzínsku (októbra 2021).

Do Slovana Bratislava nastúpila na sezónu 2021-2022. Debutovala na druhom rande proti Spartaku Myjava (2:0). Zúčastnila sa 45 minút (druhá časť).

Ženská reprezentácia Slovenska zvíťazilo v dvoch priateľských prípravných stretnutiach v priebehu júna 2021: 1:0 proti Čile (10. deň) a 3:1 proti Rumunsku (14. deň). Oba zápasy sa hrali v Národnom tréningovom centre NTC Senec, neďaleko Bratislavy. Stela odohrala 7 minút proti Čile a 25 minút proti Rumunsku.
Zúčastnila sa 14 minút proti Slovinsku v športovom areáli Igrišče Terme Čatež. Tento priateľský prípravný zápas sa hral 13. 4. 2021. Ich góly strelili slovinské futbalistky Mateja Zver (hetrik), Pamela Begić a Lara Prašnikar (5:0).
Zúčastnila sa 19 minút proti maltskému národnému tímu na štadióne Hibernians. Tento priateľský prípravný zápas sa hral 18.2.2021 v maltskom meste Paola. Slovenky zvíťazili 0-4 (Sluková, Panáková, Ondrušová a Mikolajová).
V priateľskom stretnutí proti Rakúsku, ktoré sa odohrala 23. 2. 2021, Stela zostala v striedaní. Rakúsky tím zvíťazil 1:0 (skóre mala Marie-Therese Höbingerová, 14 minút, za asistencie Nicole Billa). Tento prípravný zápas sa hral na štadióne Hibernians v Paole (Malta).
Slovenské futbalové reprezentantky zvíťazili v domácom stretnutí (Senec, 27.10.2020) kvalifikácie ME 2022 nad Lotyškami (2-0). Stela odohrala tri minút. Debutovala.
Slovenské futbalové reprezentantky zvíťazili v piatkovom stretnutí 23.10/2020 kvalifikácie ME 2022 na pôde Maďariek v Budapešti 1-2 (Illovszky Rudolf Stadion). Stela zostala na lavičke.
Bola predvolaná ako náhradníčky na kontrolný zraz v termíne 16. 9. - 22. 9. 2020 v Senci.
Na turnaj Mediterranean Pearl v Turecku vo februári 2020 (reprezentácie dievčat do 19 rokov) proti Bielorusko a Severnému Írsku.
Zúčastnila sa tri zápasov kvalifikačného kola predelitu (skupina 1), ktoré sa konalo v Skopje (Macedónsko) od 1. do 7. októbra 2019 (260 minút). Zodpovedá Euro-2020 v kategórii U19.
Odohrála s Partizánom Bardejovom BŠK.
V piatich súťažných kolách, ktoré zodpovedali I.lige žien hranej do 11. októbra 2020, počíta 7 gólov.
Začínala v tímoch Becný futbalový oddiel Lipovce a FC Tatran Prešov.

Posledná aktualizácia: 07 SEP 2022