Pozícía: Obrankyna
Aktuálna kategória: SR ženy "A"
Počet zápasov v aktuálnej kategórii: 50 (vrátane proti Slovinsku)
Počet gólov v kategórii: 0
Leto 2020 podpísala zmluvu s Row Rybnik, poľským klubom, ktorý súťaží v Ekstralige Kobiet (prvá divízia žien). Po štyroch kolách turnaja 2020-2021, okupuje tím dvanástu a poslednú pozíciu, stále bez bodovania, o dvanásť jednotiek za vedúcim Czarnim Sosnowiec.

Zúčastnila sa 67 minút proti Slovinsku v športovom areáli Igrišče Terme Čatež. Tento priateľský prípravný zápas sa hral 13. 4. 2021. Ich góly strelili slovinské futbalistky Mateja Zver (hetrik), Pamela Begić a Lara Prašnikar (5:0).
Zúčastnila sa 21 minút proti mexickému národnému tímu na štadióne Wiener Neustadt. Tento priateľský prípravný zápas sa hral 10. 4. 2021 vo Viedni. Bolo zaznamenané vyrovnané bez gólov.
V priateľskom stretnutí proti Rakúsku, ktoré sa odohrala 23. 2. 2021, Petra pôsobila 84 minút. Rakúsky tím zvíťazil 1:0 (skóre mala Marie-Therese Höbingerová, 14 minút, za asistencie Nicole Billa). Tento prípravný zápas sa hral na štadióne Hibernians v Paole (Malta).
V roku 2020 skupina F sa uzavrela pred európskym šampionátom v Anglicku-2022. V zápase na Štadióne Antona Malatinského (Trnava) 1. decembra, Slovensko sa prepadlo medzi top tím tejto skupiny, Švédsko (0:6). Petra sa zúčastnila 90 minút.
V predposlednom zápase tejto skupiny F, Slovensko prehralo proti Islandu (1:3) na seneckom mestskom štadióne 26. novembra 2020. 5 minút odohrala Petra.
Slovenské futbalové reprezentantky zvíťazili v domácom stretnutí (Senec, 27.10.2020) kvalifikácie ME 2022 nad Lotyškami (2-0). Petra odohrala 90 minút.
Slovenské futbalové reprezentantky zvíťazili v piatkovom stretnutí 23.10/2020 kvalifikácie ME 2022 na pôde Maďariek v Budapešti 1-2 (Illovszky Rudolf Stadion). Petra zostala na lavičke.
V septembri 2020 nebola pre zranenie k dispozícii na volanie Futbalovej reprezentácie žien.
Bola predvolaná na medzinárodnom turnaji na Cypre, na Women's Cup v Larnake (5.–11. marec 2020), kde Slovenské futbalové reprezentantky sa skonfrontujú s výbermi Mexika a Fínska.
Počas roku 2019 započítavala 10 zápasov (celkom 588 minút). Toto je rozpis takých zápasov ktoré odohrala:
Hrala v jednom zápase skupinovej fázy za Euro (90 minút vo Švédsku). 8. novembra 2019 zostala na lavičke ako náhrada za Maďarsko v Senci
Zúčastnila sa 80 minút priateľského zápasu proti Rakúsku, ktorý sa hral v aréne BSFZ dňa 17. 6. 2019 (1-1).
Zúčastnila sa 22 minút v priateľskom zápase proti Poľsku (1-0) v Poprade (14. 6. 2019).
Odohrala 89 minút v priateľskom zápase proti Švajčiarsku v meste Winterthur (slovenská porážka 1-0), 9. apríla 2019.
Zúčastnila sa štyroch zápasov Cyprus Cup-2019 (209 minút), od 27/2 do 6/3 v Larnake.
V januári 2019 odohrala dva zápasy (98 minút) vo fáze prípravy v Turecku proti hostiteľskému národnému mužstvu.

Odohrála v Poľsku v klube TS Mitech Zywiec do leta 2020.