Pozícía: Obrankyna
Aktuálna kategória: SR ženy "A"
Počet zápasov v aktuálnej kategórii: 89
Počet gólov v kategórii: 8
Pôsobí ako koordinátorka ženského futbalu SFZ. Začiatkom augusta 2022 predstavila novinky, na ktoré najvyššia ženská súťaž bude mať prvýkrát v histórii partnera a ponesie názov DEMIŠPORT LIGA.

V roku 2021 odišla ako profesionálna futbalistka po tom, čo odohrala 37 zápasov v dvoch fázach v Nemecku s MSV Duisburg.
Sama vysvetlila dôvody odchodu ako profesionálna futbalistka:
„Na začiatku tohto rozhodnutia bolo zranené koleno. Pred rokom a pol. V máji minulého roku prvá operácia, po štyroch mesiacoch som sa vrátila na ihrisko. Lenže prišiel zápal, nejaký výrastok a pred Vianocami druhá operácia. Rýchlo som sa dala dokopy, ale bolesti ostali. Začiatkom júna tretia operácia, vtedy mi zistili, že sa pridalo aj poškodenie chrupavky, tretí stupeň zo štyroch. Zobrali mi meniskus. Operácie som absolvovala v Nemecku, dve u jedného doktora, tretiu u iného. Teraz mám lekára doma, na Slovensku. Všetci sa zhodli v jednom: návrat je vcelku možný, ale... Bude to dlhá cesta, veľmi bolestivá. Fyzicky aj psychicky. A potom každý dodal oveľa tichšie, že mi z medicínskeho hľadiska futbal už neodporúča".

DÔLEŽITÁ KARIÉRA S NÁRODNÝM TÝMOM

Slovenské futbalové reprezentantky zvíťazili v domácom stretnutí (Senec, 27.10.2020) kvalifikácie ME 2022 nad Lotyškami (2-0). Lucia zostala na lavičke.
Slovenské futbalové reprezentantky zvíťazili v piatkovom stretnutí 23.10/2020 kvalifikácie ME 2022 na pôde Maďariek v Budapešti 1-2 (Illovszky Rudolf Stadion). Lucia zostala na lavičke.
V septembri 2020 nebola pre zranenie k dispozícii na volanie Futbalovej reprezentácie žien.
Hrála tri minút (11. marca 2020) a Slovenské futbalové reprezentantky boli porazení v druhom zápase na turnaji Cyprus Women’s Cup proti Fínsku (2-4). Bol to posledný zápas s národným tímom.
Hrála 90 minút (8. marca 2020) a Slovenské futbalové reprezentantky remizovali v prvom zápase na turnaji Cyprus Women’s Cup s Mexikom (2-2).
Bola predvolaná na medzinárodnom turnaji na Cypre, na Women's Cup v Larnake (5.–11. marec 2020), kde Slovenské futbalové reprezentantky sa skonfrontujú s výbermi Mexika a Fínska.

Počas roku 2019 započítavala 7 zápasov (celkom 543 minút). Toto je rozpis takých zápasov ktoré odohrala:
Hrala tri zápasov tejto skupinovej fázy za Euro (270 minút). Stratila pokutove trest, ktorý rozbila lotyšského brankárka. 8. novembra 2019 zostala na lavičke ako náhradnou hráčkou za Maďarsko v Senci
Odohrala 3 minút v priateľskom zápase proti Švajčiarsku v meste Winterthur (slovenská porážka 1-0), 9. apríla 2019.
Zúčastnila sa 2 zápasov Cyprus Cup-2019 (180 minút), od 27/2 do 6/3 v Larnake. Skórovala dva góly proti Nigérii (minúty 72 a 77), oboje z pokutového kopu.
V januári 2019 odohrala jeden zápas (90 minút) vo fáze prípravy v Turecku proti hostiteľskému národnému mužstvu.
So Slovenskom "A" debutovala 13. apríla 2011 proti Maďarsku.

POSLEDNÝ KLUB V NEMECKU

Od roku 2017 odohrála v nemeckom klube MSV Duisburg (MSV-Frauen), s výnimkou krátkej pódia ktorá sa zúčastnila v Taliansku s AGSM Veronou.
Pred pandémiou koronavírusov, v 15 súťažných termínoch ktoré boli zaregistrované na Frauen Bundesliga 2019-2020, zúčastnila sa 8 zápasov (tri v úvodných jedenástich), celkovo 340 minút. Po obnovení súťaže sa nemohla zúčastniť kvôli zraneniu kolena. MSV Duisburg uzavrela súťaž na šiestom mieste.
Nosíla číslo 2 v košeli. Výšku 1.78. Mála trénera Thomasa Gerstnera.
Jejo dva posledné góly s týmto nemeckým tímom boli: doma (PCC Stadion v Hombergu) proti Sandovi (2-2), pokutove trest (14.4.2019). A tiež na vlastnom štadióne (28.4.2019) proti Hoffenheimu (tiež 2-2).

Najväčšie úspechy do príchodu do Nemecka: 3 slovenský šampión, 2 víťaz slovenského pohára, 2 rakúsky šampión, štvrťfinále Liga majstrov, 1 švajčiarsky šampión, 1 víťaz švajčiarskeho pohára, a Swiss Golden Player v 2016.
V rokoch 2015 až 2017 militovala vo Švajčiarsku s FC Neunkirch.
V sezóne 2014-2015 pôsobila v Rakúsku na Neulengbachu (ÖFB-Frauenliga), s ktorými sa podpísala v roku 2012.
Na Slovensku odohrala s TJ Vinohradníkom Suchá nad Parnou, TJ Skloplastom Trnava a so Slovanom v Bratislave.
Lucia "Harši" Haršanyová narodila sa v Košolnej (Trnava).

Posledná aktualizácia: 03 AUG 2022

Lucia Haršanyová bude hrať v Bundeslige 2020-2021 s MSV Duisburg po rehabilitácii z zranenia kolena

13 AUG 2020 | ČLÁNOK
Lucia Haršanyová sa nemohla pripojiť k letnej príprave s MSV Duesburgom Bundesligy, pretože v rehabilitácii pokračuje po zranení kolena. Toto jej zranenie zabránila zúčastniť sa na obnovení nemeckej súťaže po zastavení v dôsledku pandémie. Thomas Gerstner pokračuje v kampani ako tréner tímu. Tento rok v lete sa začali prípravné stretnutia 29. júla. 9. augusta odohral prvý priateľský zápas MSV Duisburg (Zebra Frauen) návštevou Borussia Bocholt. Vyhral o 1-2.