Pozícía: stredopoliarka
Aktuálna kategória: ženy "A"
Počet zápasov v aktuálnej kategórii: 5 (incluido frente a Ucrania en Madrid)
Počet gólov v kategórii: 0

30. septembra 2022 povolaný Jorgem Vildom na prípravné zápasy proti Švédsku v Córdobe a proti Spojeným štátom v Pamplone.

Španielsko uzavrelo svoju predchádzajúcu skupinu majstrovstiev sveta víťazstvom nad Ukrajinou (5:0) v Las Rozas, 6. septembra. Góly strelili Esther González, dva (min 15 a 42); Alba Redondo, dvaja ďalší (min 29 a 39); a Jenni Hermoso z penalty (min 67). Claudia súťažila 90 minút.
Španielsko odohralo predposledný zápas skupinovej fázy majstrovstiev sveta v Austrálii/Novom Zélande. 2. septembra 2022 zdolali v Las Rozas (Madrid) Maďarsko. Góly strelili Esther González (min 24), kapitánka Irene Paredes (min 27, hlavička) a konečných 3:0 Patri Guijarro (min 74). Claudia súťažila 90 minút.
Jorge Vilda ju povolal koncom augusta 2022 na dva septembrové zápasy proti Maďarsku a Ukrajine (skupinová fáza majstrovstiev sveta).

Real Madrid prešiel úvodnou fázou Ligy majstrov 2022-2023. 21. augusta sa zúčastnila 90 minút konfrontácie proti Manchestru City. Zvíťazil tím vedený Albertom Torilom (1:0, Caroline Weirová). V semifinále porazili aj Sturm Graz na rovnakom pódiu (6:0: Esther, štyri; Naomie a Athenea), 18. augusta. Zúčastnila sa 59 minút.

27. júna 2022 Jorge Vilda oficiálne oznámil vylúčenie Claudia Zornoza z definitívneho zoznamu 23 futbalistiek registrovaných v UEFA na Euro v Anglicku toto leto.
Španielsko čelilo Austrálii prvýkrát v histórii. Táto prípravná konfrontácia s výhľadom na tohtoročné letné Euro v Anglicku sa odohrala na štadióne Colombino (Huelva). Tím vedený Jorgem Vildom vyhral 7:0 (minimálna prevaha v polčase). Claudia odohrala 23 minút (25. júna 2022).
Claudia Zornoza z Madridu sa pripája k sústredeniu španielskeho ženského tímu v Las Rozas, ako bolo oficiálne zverejnené 14. júna 2022, aby vykryla stratu zranenej Jenni Hermoso v prípravnej fáze.

Odohrala 26 minút v prípravnom zápase hranom 7.4.2022 na štadióne Rica Péreza (Alicante). Španielsko a Brazília si vyrovnali jeden. Alexia Putellasová sa ujala vedenia, keď premenila priamy kop ľavou nohou (min 8); v 39 min Geyse Ferreira (Madrid CFF) vyrovnala po asistencii Kerolina Ferraza (bývalý Madrid CFF, teraz v North Caroline).

Pre chorobu chýbala na ceste do Anglicka na turnaj Arnold Clark Cup (február 2022).

Real Madrid oznámil leto 2021 začlenenie Claudie Zornozy z Levante UD.
Odohrála v Levante UD od roku 2018.
Odohrála jediný zápas so španielskym národným tímom s trénerom Vildou, priateľský zápas v marci 2016 proti Rumunsku (55 minút) v Mogoșoaia (0-0).
Patrila k Real Sociedad (2017-2018), Valencia CF (2014-2017), Atlético de Madrid (2011-2014) a Rayo Vallecano (2010-2011). Claudia Zornoza Sánchez sa narodila v Madride.

Posledná aktualizácia: 01 OKT 2022

Claudia Zornoza je opäť povolaná do národného tímu hrať v Anglicku

08 FEB 2022 | ČLÁNOK
Claudia Zornoza, stredopoliarka Realu Madrid, sa vracia k nominácii do národného tímu. Pozvali ju na medzinárodný turnaj, ktorý sa hrá v Anglicku. Španielsko otvára túto priateľskú súťaž 17.2.2022 proti Nemecku na Riverside Stadium v ​​meste Middlesbrough.