Pozícía: brankárka
Aktuálna kategória: U-23 a U-20
Počet zápasov v aktuálnej kategórii: 3 (U23)
Počet gólov v kategórii: --
8.3.2022 podstúpila Cata Coll operáciu pre roztrhnutý predný krížny väz v ľavom kolene, keďže túto nehodu utrpela 22. februára na tréningu s tímom vedeným Jonatanom Giráldezom. Za prvý tím Blaugrana odohrala 21 oficiálnych zápasov (osem inkasovaných gólov).

Na 77 minút sa zúčastnila priateľského zápasu hraného 17.2.2022 v Tubize (belgické federálne športové zariadenia). Španielsko do 23 rokov porazilo tím Belgicka do 23 rokov (0:5, 0:4 v polčase), ktorý trénoval Thomas Jansen (Heusden-Zolder, 1992). Skórovali Codina, Torrodá, Athenea a Gabarro. Navyše Belgičanka Tisonová vo vlastnej bráne. Do Belgicka cestuje s tímom U23 v réžii Laury del Río (február 2022).

Súťažila 90 minút v priateľskej konfrontácii hranej 29.11.2021 v Ciudad del Fútbol v Las Rozas (Madrid). Bez gólov vyrovnali Španielsko U23 a Nórsko U23, ktoré pripravila Monica Knudsen. Vynikla severská brankárka, debutantka Sunniva Skoglund (2002), klubu Stabæk. Pre Lauru del Río to bol tretí zápas ako španielskej trénerky v tejto kategórii.

Laura del Río debutovala ako trénerka do 23 rokov v priateľskom zápase proti Taliansku, ktorý sa hral 21. októbra 2021 na ihrisku ‚Enzo Bearzot‘ Centro Tecnico Federale di Coverciano (Fiesole, Florencia). Španielsko vyhralo 1:4. Cata súťažila 90 minút. Skórovali Bruna Vilamala (min 4), Interista Gloria Marinelli (min 10), María Méndez (min 38), Inma Gabarro (min 44) a Aida Estévez (min 90 + 2). S Nazionale U-23 Femminile debutovala na lavičke aj Selena Mazzantini.
Cata Coll zúčastnila sa prvého priateľského zápasu z obdobia 2020-2021, ktorý sa odohral 2. augusta v Ciutat Esportiva Joan Gamper. FC Barcelona stál pred francúzskym tímom Montpellier (3-0). Oshoala (dva) a Jenni Hermoso skórovali v druhom polčase. Po etape ktorá sa skončila 26. júla vo Vall d'en Bas (La Garrotxa, Girona), barcelonský tím v Euskadi odohral zápas proti Atlético de Madrid v San Mamés. Po porážke Atlética (1-0), katalánsky tím prehral sa v semifinále proti Wolfsburgu minimálne, keď švédska Fridolina Rolfö strelila ľavou nohou (min. 58) po zamietnutí Andrea Pereirou na štadióne Anoeta (25/8/2020). Cata zostala na lavičke.

V Las Rozas zostala na lavičke zápasu proti Moldavsku, ktorý zodpovedá skupinovej fáze Euro, 27. 11. 2020 (10-0).
Na konci tohto mesiaca v Las Rozas ju 19. novembra 2020 predvolal Pedro López na etapu s tímom U-20.
V marci 2020 bola povolaná do tímu U-20 na dva priateľské zápasy proti Rusku a trojstranný zápas proti Škótsku a Belgicku vo futbalovom stredisku Pinatar Arena (Murcia).
Bola vyhlásený za priateľské zápasy v apríli, máji a júni 2019 pred Majstrovstvami Sveta vo Francúzsku. Nedebutovala so španielskym národným tímom "A".

Patrí do FC Barcelona od leta 2019 a prichádza z Collerense (Mallorca). Následne bola presunutá do Sevilly do leta 2020.

Zúčastnila sa 2 zápasov kvalifikačného kola predelitu (skupina 7), ktoré sa konalo v Reykjavíku (Island) od 2. do 8. októbra 2019 (180 minút). Zodpovedá Euro-2020 v kategórii U19.
Zúčastnila sa na štyroch zápasoch záverečnej fázy Majstrovstiev Európy do 19 rokov sezóny 2018-2019 v Škótsku (390 minút s predĺžením semifinále proti Francúzsku). Na celom turnaji pripustila všetky tri góly v tomto predĺžení proti Francúzom (1-3). V elitnom kole tej istej sezóny zasiahla do dvoch zápasov (180 minút), oba s portálom na nulu.
Od 6. augusta 2018 bola vo svetovej súťaži U-20 vyhlásená za finalistov.
Vyhrala svetový titul U-17 v decembri 2018 na štadióne Charrúa v Montevideu. Hrala 90 minút finále.
Získala titul Európa do 17 rokov v 2018 v Litve, v mestách Marijampolė, Alytus a Šiauliai, medzi 9. a 21. májom. Celý zápas odohrala vo finále na štadióne Sūduva ARVI proti Nemecku (2-0). Celkovo sa zúčastnila piatich zápasov (391 minút).
V sezóne 2016-2017 s tímom U17 sa zúčastnila dvoch kompletných zápasov Elite Round v Portugalsku medzi 28. marcom a 2. aprílom. A v záverečnej fáze v Českej republike zasiahla vo všetkých piatich zápasoch (450 minút), aby 14. mája 2017 uzavrela Španielsko s európskou finalistkou, ktorá postihla Nemecko.
Na turnaji oslobodenom do 17 rokov v UEFA v Českej republike v roku 2016 zúčastnila sa troch zápasov (215 minút).
Bronzovú medailu získala na svetovom pohári v Jordánsku v kategórii U-17, v súťaži konanej v mestách Ammán a Irbid medzi 30. septembrom a 21. októbrom 2016.
Catalina Thomas Coll Lluch sa narodila v Pòrtole (Mallorca).

Posledná aktualizácia: 11 MAR 2022