Klub: Atlético de Madrid
Vek: 21 (27/1/2001)
Pozícía: Útočníčka
Aktuálna kategória: ženy "A" a U23
Počet zápasov v aktuálnej kategórii: 5 (A), incluido el Espaňa-Polonia / 1 (U23)
Počet gólov v kategórii: 2 (A)
7. júla Atlético oficiálne oznámilo začlenenie útočníčky z Yecly Evy Navarrovej (2001) z Levante UD, v ktorej hrala štyri sezóny. Podpíše zmluvu do roku 2023.

Útočníčka z Yecly Eva Navarro utrpela proti Deportivu Alavés (19.12.2021, Mendizorroza, 1:1) čiastočné pretrhnutie predného skríženého väzu v ľavom kolene. V marci 2021 utrpela na tom istom kolene roztrhnutý krížny väz. Na ihrisko sa vrátila 31. októbra proti Sportingu Huelva.

Súťažila 75 minút v priateľskej konfrontácii hranej 29.11.2021 v Ciudad del Fútbol v Las Rozas (Madrid). Bez gólov vyrovnali Španielsko U23 a Nórsko U23, ktoré pripravila Monica Knudsen. Vynikla severská brankárka, debutantka Sunniva Skoglund (2002), klubu Stabæk. Pre Lauru del Río to bol tretí zápas ako španielskej trénerky v tejto kategórii.

Dňa 2. 3. 2021 Levante UD oficiálne zverejnilo lekársku časť vážneho zranenia, ktoré utrpela Eva Navarro, konkrétne "roztrhnutý krížny väz v ľavom kolene. Po zranení na tréningu pred zápasom proti Sportingu z Huelvy, bola podrobený príslušným testom, ktoré ratifikovali tento zranenia. Bude operovaná v najbližších niekoľkých termínoch a jej obnova sa začne pod dohľadom lekárskych služieb Levante UD".

Eva zasiahla 15 minút do konfrontácie s Poľskom (3:0), ktoré uzavreli skupinu D pred Euro-2022, ktorá odohrala 23. 2. 2021 v Ciudad del Fútbol v Las Rozas (Madrid).
Eva Navarro sa zúčastnila s reprezentáciou "A" 24 minút v Baku (18.2.2021). Španielsko dosiahlo v Anglicku matematickú prihrávku na Euro 2022; porazilo Azeris (0-13). Skórovala 0-9 (75 minút).
V Las Rozas nastúpila na 32 minút zápasu proti Moldavsku, ktorý zodpovedá skupinovej fáze Euro, 27. 11. 2020 (10-0). Skórovala 9-0 (84 minút).
Hrala 19 minút v priateľskom zápase proti Francúzsku (španielska porážka 2-0) v Clermont-Ferrand (31. 8. 2019).
Zúčastnila sa jedného priateľského zápasu v apríli, máji a júni 2019 pred Majstrovstvami Sveta vo Francúzsku (19 minút, debutovala) proti Kamerunu (4-0) v Guadalajare (17/5/2019)
Bola predvolaná na prípravnú fázu v San Pedro del Pinatar v Murcii (medzi 4. a 10. novembrom 2019), v ktorej Španielsko do 20 rokov súťažilo v priateľskej zápasov proti Rusku (7. deň) a Francúzsku (9), s ohľadom na majstrovstvá sveta ktoré sa majú hrať v roku 2020 v Nigérii.
Zúčastnila sa všetkých troch zápasov kvalifikačného kola predelitu (skupina 7), ktoré sa konalo v Reykjavíku (Island) od 2. do 8. októbra 2019 (270 minút). Zodpovedá Euro-2020 v kategórii U19.
Zúčastnila sa na štyroch zápasoch záverečnej fázy Majstrovstiev Európy do 19 rokov sezóny 2018-2019 v Škótsku (389 minút s predĺžením semifinále proti Francúzsku). V elitnom kole tej istej sezóny zasiahla do 3 zápasov (215 minút).
Od 6. augusta 2018 bola vo svetovej súťaži U-20 vyhlásená za finalistov.
Vyhrala svetový titul U-17 v decembri 2018 na štadióne Charrúa v Montevideu. Hrala 90 minút finále.
Získala aj titul Európa do 17 rokov v rovnakom 2018 v Litve, v mestách Marijampolė, Alytus a Šiauliai, medzi 9. a 21. májom. Celý zápas odohrala vo finále na štadióne Sūduva ARVI proti Nemecku (2-0). Celkovo sa zúčastnila piatich zápasov (383 minút). Skórovala 6 góly.
V sezóne 2016-2017 sa s tímom U17 zúčastnila všetkých troch hier elitného kola v Portugalsku (226 minút), od 28. marca do 2. apríla. A v záverečnej fáze v Českej republike zasiahla vo všetkých piatich zápasoch (384 minút), aby uzavrela Španielsko s európskou finalistkou, ktorá postihla Nemecko, 14. mája 2017.
Na turnaji oslobodenom do 17 rokov v UEFA v Českej republike v roku 2016 zúčastnila sa troch zápasov (207 minút).
Bronzovú medailu získala na svetovom pohári v Jordánsku v kategórii U-17, v súťaži konanej v mestách Ammán a Irbid medzi 30. septembrom a 21. októbrom 2016.