Pozícía: Brankárka
Aktuálna kategória: SR ženy "A"
Počet zápasov v aktuálnej kategórii: 39 (A), aj proti Poľsku
Počet gólov v kategórii: ---
So slovenským výberom žien odohrala na záver medzinárodného turnaja Pinatar Cup víťazstvom (2:0) nad Poľskom pod vedením trénerky Niny Patalon 90 minút. Táto konfrontácia sa odohrala 22.2.2022 v športových zariadeniach La Manga (Murcia). Góly strelili Mária Mikolajová (min 55) a Stela Semanová (min 83). Slovensko skončilo na turnaji na siedmom mieste a Poľsko na ôsmom mieste.
V druhom zápase zostala na lavičke.
Reprezentácia (ženy A): nomináciu na medzinárodný turnaj Pinatar Cup (február 2022). V prvom zápase zostala na lavičke.

V sezóne 2021-2022 súťaží s FC Petržalka.

Od leta 2020 bola členom tímu SKV Altenmarkt z Rakúska. Predtým pôsobila v dvoch ďalších rakúskych kluboch: USC Landhaus a St. Pölten.

Náhradníčka na kvalifikačné zápasy MS 2023 v Írsku a Švédsku (november 2021).
Náhradníčka na zápas kvalifikácie MS 2023 proti Gruzínsku (októbra 2021).
Ženská reprezentácia Slovenska zvíťazilo v dvoch priateľských prípravných stretnutiach v priebehu júna 2021: 1:0 proti Čile (10. deň) a 3:1 proti Rumunsku (14. deň). Oba zápasy sa hrali v Národnom tréningovom centre NTC Senec, neďaleko Bratislavy. Lucia zostala na lavičke proti Čile a odohrala 45 minút (prvý polčas) proti Rumunsku. Rumunský cieľ bol v šiestej minúte, práca Laury Rusovej (asistovala Melinda Nagyová).
V priateľskom stretnutí proti Rakúsku, ktoré sa odohrala 23. 2. 2021, Lucia zostala v striedaní. Rakúsky tím zvíťazil 1:0 (skóre mala Marie-Therese Höbingerová, 14 minút, za asistencie Nicole Billa). Tento prípravný zápas sa hral na štadióne Hibernians v Paole (Malta). Zostala tiež v striedaní proti Malťanom (18/2/2021).
Slovenské futbalové reprezentantky zvíťazili v domácom stretnutí (Senec, 27.10.2020) kvalifikácie ME 2022 nad Lotyškami (2-0). Lucia zostala na lavičke.
Slovenské futbalové reprezentantky zvíťazili v piatkovom stretnutí 23.10/2020 kvalifikácie ME 2022 na pôde Maďariek v Budapešti 1-2 (Illovszky Rudolf Stadion). Lucia zostala na lavičke.
Bola predvolaná ako náhradníčky na kontrolný zraz v termíne 16. 9. - 22. 9. 2020 v Senci.
Hrála 90 minút (11. marca 2020) a Slovenské futbalové reprezentantky boli porazení v druhom zápase na turnaji Cyprus Women’s Cup proti Fínsku (2-4). Pripustila štyri góly.
Bola predvolaná na medzinárodnom turnaji na Cypre, na Women's Cup v Larnake (5.–11. marec 2020), kde Slovenské futbalové reprezentantky sa skonfrontujú s výbermi Mexika a Fínska.
Počas roku 2019 započítavala dva zápasov (celkom 180 minút). Toto je rozpis takých zápasov ktoré odohrala:
8. novembra 2019 zostala na lavičke ako náhrada za Maďarsko v Senci
Zúčastnila sa 1 zápas Cyprus Cup-2019 (90 minút), od 27/2 do 6/3 v Larnake.
V januári 2019 odohrala jeden zápas (90 minút) vo fáze prípravy v Turecku proti hostiteľskému národnému mužstvu.
So Slovenskom hrala 37-krát (oficiálne medzištátne zápasy)
V roku 2011 debutovala s národným tímom; vyhrala Estónsko (3-1) v skupinovej fáze pre Euro-2013.

V roku 2018 sa presťahovala z St. Pölten do SG USC Landhaus/Austria Wien A (oba rakúske kluby).