IBERDROLA LIGA 2020-2021: María José Pérez

28 JÚN 2021 | ČLÁNOK
IBERDROLA LIGA 2020-2021
Granadilla Tenerife (číslo 17): María José Pérez

1. kolo (4/10): 45 minút (druhý polčas) proti Madridskému CFF v San Isidre (0-1).
2. kolo (10.10.): 32 minút proti Atléticu Madrid na štadióne Wanda Alcalá (1-1).
3. kolo (18/10): 62 minút proti Valencii v San Isidre (2-1). Skórovala 2-1 (34 minút).
4. deň (1/11): 79 minút proti Rayu Vallecano v športovom meste Rayo Foundation (2-3). Skórovala 2-2 (38 minút).
5. kolo (4/11): 79 minút proti RCD Espanyol v San Isidre (2-0). Skórovala 2-0 (73 minút).
6. zápas (8. 11.): 61 minút proti Realu Sociedad v Zubette (1-2).
7. kolo (11/11): 61 minút proti Realu Madrid na štadióne La Palmera (2:1).
8. kolo (15/11): 45 minút (druhý polčas) proti Logroňu v San Isidre (2:0).
9. kolo (22/11): 65 minút proti Athletic Clubu v Lezame (2-2).
10. kolo (6/12): 60 minút proti Realu Betis v San Isidre (3-1).
11. kolo (13/12): 14 minút proti Santa Terese na štadióne Vivero (0-1).
12. kolo (19/12): 45 minút (prvý polčas) proti Sportingu Huelva v San Isidre (1:1).
13. kolo (22/12): 31 minút proti Seville na štadióne Jesús Navas (2:1).
14. kolo (5/1): 58 minút proti Déporu Abanca na San Isidre (4:1). Skórovala 4-0 (52 minút).
15. kolo (9/1): 45 minút (druhý polčas) proti Levante UD v Buňole (1:0).
19. kolo (6/2): 45 minút (prvý polčas) proti Atléticu Madrid v San Isidre (2:2).
17. kolo (14/2): 65 minút proti SD Eibar na San Isidre (2:1).
18. kolo (27/2): 45 minút (druhý polčas) proti Valencii na štadióne Puchades (2:2).
21. kolo (7/3): 45 minút (prvý polčas) proti Sportingu Huelva na štadióne La Orden (2:1).
22. kolo (14/3): 13 minút proti Realu Sociedad na štadióne La Palmera (1:2).
20. kolo (17/3): 32 minút proti RCD Espanyol v Ciudad Deportiva Dani Jarque (2:3).
23. kolo (21/3): 12 minút proti Realu Betis na štadióne Del Valle (1:2).
24. kolo (28/3): 69 minút proti Athletic Clubu v San Isidre (3:2).
25. kolo (3/4): 76 minút proti Madridskému CFF v Matapiňonere (2:4).
26. kolo (17/4): 64 minút proti Santa Terese v San Isidre (3:1). Skórovala 2-0 (26 minút) a aj 3-0 (45 minút).
16. kolo (20/4): 45 minút (prvý polčas) proti FC Barcelona na štadióne Johana Cruyffa (6:1).
27. kolo (24/4): 74 minút proti Levante UD v San Isidre (0:2).
28. kolo (1/5): 72 minút proti SD Eibar v Unbe (2:1).
29. kolo (9/5): 84 minút proti FC Barcelona v San Isidre (0:1).
30. kolo (16/5): 90 minút proti Logroňu na štadióne Las Gaunas (2:1). Skórovala 0-1 (minút 16).
31. kolo (23/5): 87 minút proti Seville na štadióne La Palmera (2:0). Skórovala 2-0 (54 minút).
32. kolo (5/6): 69 minút proti Déporu Abanca v Abegondu (1:1).
33. kolo (20/6): 82 minút proti Rayovi Vallecano na štadióne La Palmera (2:0).
34. kolo (27/6): 62 minút proti Realu Madrid vo Valdebebase (1:1).

KRÁĽOVSKÝ POHÁR - 2021

Štvrťfinále, jeden zápas (5/5): 70 minút proti Levante UD v Buňole (2:1). Z turnaja vypadol tím Granadilla Tenerife.

Autor článku:

María José Pérez sa po titule v Sabadell vracia do Barcelony v elitných dvadsiatich sezónach

15 SEP 2022 | ČLÁNOK
V tejto sezóne 2022/2023 uplynie dvadsať rokov odvtedy, čo Centre d'Esports Sabadell vyhral titul Copa de la Reina. María José Pérez z Kanárskych ostrovov bola súčasťou tohto tímu Vallesan spolu s Carolinou Mirandou z Navarry (športová riaditeľka RCD Espanyol) a medzinárodnou brankárkou Maríou José Pons. Tento víkend sa Mariajo Pérez (Tenerife, 1984) vracia do Katalánska s Granadillou Tenerife, kde sa stretne s FC Barcelona v druhom dni F League, novej profesionálnej ligy.

María José Pérez a Cristina Martín-Prieto (Granadilla) vybojovali gólmi tretie miesto v Lige majstrov

27 FEB 2022 | ČLÁNOK
Schopnosť streliť góly útočníkov Maríe José Pérez a Cristiny Martín-Prieto podporuje Granadillu Tenerife v snahe upevniť sa na treťom mieste v Iberdrola lige. Futbalistka z Tenerife strelila dva góly pri najnovšom víťazstve na štadióne La Palmera proti Villarrealu (3:1). Navyše, tieto dva góly boli počítané len za tri minúty (z 24 na 27). Na 1:0 sa presadila po odmietnutí brankárky Eleny de Toro a pri ďalšom góle zúročila asistenciu Cristiny Martín-Prietovej. Andalúzska futbalistka navyše vystrelila pred gólom, ktorý otvoril skóre. A na konečných 3:1 (min 83) skórovala za asistencie Ange Koko.