1. kolo (4/10): 70 minút proti FC Barcelona vo Valdebebase (0-4).
2. kolo (11/10): 34 minút proti Valencii na štadióne Antonia Puchadesa (1-1).
5. kolo (4/11): 90 minút proti Déporovi Abancovi vo Valdebebase (3-0).
6. zápas (8. 11.): 90 minút proti SD Eibar v Unbe (1:3).
9. kolo (21/11): 30 minút proti Realu Betis v mestskom Felipe del Valle de San José (0-3).
10. kolo (5/12): 90 minút proti Seville vo Valdebebase (5-2).
4. kolo (9/12): 38 minút proti Levante UD v Buňole (1-2). Skórovala 1-2 (64 minút).
11. kolo (13/12): 90 minút proti RCD Espanyol v Ciudad Deportiva Dani Jarque (1-8). Skórovala 0-1 (9 minút) a aj 0-3 (39 minút).
12. kolo (19/12): 36 minút proti Atléticu Madrid vo Valdebebase (0-1).
13. kolo (22/12): 90 minút proti Sportingu Huelva na štadióne La Orden (0:1).
14. kolo (6/1): 90 minút proti Madridskému CFF vo Valdebebase (2:0).
17. kolo (26/1): 90 minút proti Santa Terese vo Valdebebase (1:0).
18. kolo (31/1): 89 minút proti FC Barcelona na štadióne Johana Cruyffa (4:1). Skórovala 4-1 (81 minút, pen).
19. kolo (6/2): 29 minút proti Valencii vo Valdebebase (3:1).
20. kolo (11/2): 90 minút proti Seville na štadióne Jesúsa Navasa (1:1).
21. kolo (7/3): 35 minút proti RCD Espanyol vo Valdebebase (4:1).
22. kolo (14/3): 13 minút proti Atléticu Madrid na štadióne Wanda Alcalá (0:1).
24. kolo (27/3): 45 minút (druhý polčas) proti Déporu Abanca v Abegondu (0:2).
25. kolo (4/4): 90 minút proti Logroňu na štadióne Las Gaunas (0:4).
26. kolo (18/4): 90 minút proti Realu Betis vo Valdebebase (1:1).
27. kolo (25/4): 90 minút proti Madridskému CFF na štadióne Matapiňonera (0:2).
28. kolo (2/5): 90 minút proti Sporting Huelva vo Valdebebase (1:1). Skórovala 1-0 (42 minút).
29. kolo (8/5): 64 minút proti Rayo Vallecano na pôde Ciudad Deportiva Fundación Rayo (0:3).
30. kolo (16/5): 56 minút proti SD Eibar vo Valdebebase (2:0).
31. kolo (23/5): 89 minút proti Athletic Clubu v Lezame (1:3).
32. kolo (6/6): 90 minút proti Realu Sociedad vo Valdebebase (3:2).
33. kolo (20/6): 90 minút proti Santa Teresa v Badajoz (1:5).
34. kolo (27/6): 90 minút proti Granadilla Tenerife vo Valdebebase (1:1).

KRÁĽOVSKÝ POHÁR - 2021

Štvrťfinále, jeden zápas (21/4): 94 minút proti Madridskému CFF na ihrisku Centro Deportivo Municipal Antiguo Canódromo (2:1). Po predĺžení bol Real Madrid vyradený z turnaja.

Autor článku:

Ďalší gól Olgy Carmony dobyje svetovú slávu

20 AUG 2023 | ČLÁNOK
Ďalším gólom zo Sevilly Olgy Carmonovej Španielsko porazilo Anglicko a zdvihlo svoje prvé majstrovstvá sveta žien (1:0). Španielsko sa pripojilo k Nemecku ako jediné dve krajiny, ktoré vyhrali majstrovstvá sveta mužov a žien. Olga Carmona bola tiež hviezdnou hráčkou pri víťazstve 2:1 v semifinále proti Švédsku za jej gól z 90. minúty, ktorý umožnil La Roja prístup do finále. Ľavá obrankyňa Realu Madrid opäť skórovala v Sydney (min 29, opäť ľavou nohou), aby 20. augusta 2023 vyhrala prvý španielsky titul majstra sveta medzi ženami.

Strela Olgy Carmonovej posúva Španielsko do finále v Austrálii

15 AUG 2023 | ČLÁNOK
Španielsko porazilo medzi ženskými reprezentáciami prvýkrát v histórii Švédsko (2:1) a kvalifikovalo sa do finále MS, takže svoje historické rekordy premieta na veľkom podujatí. Táto semifinálová konfrontácia sa odohrala 15. augusta v Eden Parku (Auckland, Nový Zéland) pred 43 217 fanúšikmi. Kapitánka Olga Carmona sa zakončením ľavou nohou (min 90) stala historickou protagonistkou pri zhmotnení cieľa, ktorý doviedol Španielsko do finále, po rohovom kope Tere Abelleira.

Olga Carmona strieľa dva rozhodujúce góly v posledných minútach a približuje Real Madrid k Lige majstrov

04 MÁJ 2022 | ČLÁNOK
Olga Carmona prispela dvoma rozhodujúcimi gólmi v posledných minútach, keď Real Madrid sa priblížil k Lige majstrov 2022-2023, pričom v Iberdrola lige 2021-2022 zostávajú dva zápasy. Andalúzska futbalistka dosiahla jediný cieľ na návšteve Ciudad Deportiva Rayo Vallecano, 20. apríla 2022; a tiež strelila víťazný gól proti Madrid CFF vo Valdebebas, 1. mája.