UEFA WOMEN'S CHAMPIONS LEAGUE 2020-2021: Jana Fernández

03 APR 2021 | ČLÁNOK
UEFA WOMEN'S CHAMPIONS LEAGUE 2020-2021
FC Barcelona (číslo 23): Jana Fernández

R32 - 2st leg (16/12): 12 minút proti PSV Vrouwen Eindhoven na ihrisku Estadi Johan Cruyff (4-1). Debutovala. Katalánsky klub vstupuje do 16. kola.
FC Barcelona po konfrontácii s návratom proti Fortuna Hjørring (0-5), vstúpila do štvrťfinále Ligy majstrov. Jana Fernández súťažila 90 minút. Tento zápas sa odohral 10. 3. 2021 v dánskom meste Hjørring (Nordjylland). Skórovali Aitana Bonmatí (dvaja), Asisat Oshoala, Marta Torrejón a Mariona Caldentey (z penalty).
FC Barcelona sa napriek prehre v Manchestri (2:1) proti City, 31. 3. 2021, dostala do semifinále Ligy majstrov žien. Jana odohrala 4 minút na štadióne MCFC Academy. Gól katalánskeho tímu strelila Asisat Oshoala.

Autor článku:

IBERDROLA LIGA 2020-2021: Jana Fernández

13 JÚL 2021 | ČLÁNOK
IBERDROLA LIGA 2020-2021: Jana Fernández. Prvý zápas ako štartérka v tejto súťaži sa odohrala proti Rayu Vallecano v Rayo Foundation Sports City (0-4), 20. marca 2021.